עמדת טעינה 32 אמפר

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  ככל שרכבים חשמליים צוברים פופולריות, הצורך בפתרונות טעינה יעילים ונוחים מתברר יותר. אחת התשובות לביקוש הגובר הזה היא עמדת הטעינה של 32 אמפר, שנועדה לענות על הצרכים של שוק רכב חשמלי מתרחב. עמדות אלו מציעות זמן טעינה מהיר יותר בהשוואה למטענים סטנדרטיים ברמה 1, המנצלים 120 וולט ויכולים לקחת יותר מפי שניים זמן לטעון את אותה קיבולת הסוללה.

  עמדות טעינה של 32 אמפר מסווגות כמטענים ברמה 2 ופועלות ב-240 וולט, ומספקות זמני טעינה מהירים יותר לכלי רכב חשמליים, חישוב זמני הטעינה המדויקים ניתן לבצע על ידי נוסחה פשוטה. כאשר בממוצע עם הספק של כ-7.6 קילוואט, עמדות אלו יכולות להטעין סוללה של 60 קילוואט תוך 5.5 שעות בלבד, מה שהופך אותן לאופציה אטרקטיבית עבור בעלי רכב חשמלי המחפש פתרון אמין וחוסך זמן.

  נגישות וקלות ההתקנה הם גורמי מפתח שהופכים עמדות טעינה של 32 אמפר לבחירה פופולרית. רבות מהעמדות הללו ניתנות להתקנה ללא עזרה מקצועית והן זמינות לשימוש פנימי או חיצוני, מה שמעניק גמישות ונוחות לבעלי רכב חשמלי.

  הבנת עמדות טעינה של 32 אמפר

  תאימות לרכב חשמלי

  עמדת טעינה של 32 אמפר היא בחירה פופולרית עבור בעלי רכבים חשמליים, מכיוון שרוב כלי הרכב החשמליים יכולים להכיל כ-32 אמפר. תאימות זו מאפשרת חווית טעינה חלקה ומאפשרת לעמדה לתת מענה למגוון רחב של כלי רכב חשמליים בשוק. חשוב לציין שדגמים מסוימים עשויים לדרוש מחברים או מתאמים ספציפיים כדי להבטיח תאימות לעמדת טעינה של 32 אמפר.

  מהירות טעינה ויעילות

  טעינה ב-32 אמפר יכולה להוסיף טווח של כ-25 מיילים לשעה של טעינה. מהירות זו מהירה משמעותית משקע ביתי רגיל, המספק בדרך כלל 120 וולט ב-12 אמפר, וכתוצאה מכך תהליך טעינה איטי בהרבה. לשם השוואה, עמדת טעינה של 50 אמפר יכולה להוסיף כ-37 מיילים של טווח בשעה. עם זאת, אפשרות ה-32 אמפר נשארת בחירה אמינה ויעילה עבור משתמשי רכב חשמלי רבים המעוניינים באיזון בין מהירות טעינה לעלות.

  • עמדת טעינה של 32 אמפר: טווח של כ-25 מיילים לשעה
  • עמדת טעינה של 50 אמפר: טווח של כ-37 מיילים לשעה

  בזמן תכנון התקנת עמדת טעינה ביתית, חשוב לקחת בחשבון את קודים ודרישות חשמל מקומיות. בישראל פועלים שקעי החשמל הסטנדרטיים ב-230 וולט ו-16 אמפר. לפיכך, ייתכן שיהיה צורך להשקיע בשדרוגים חשמליים כדי להבטיח פעולה בטוחה ויעילה של עמדת טעינה של 32 אמפר.

  תהליך התקנה ודרישות

  חשמלאי מקצועי

  הכרחי להזמין חשמלאי מקצועי בעת התקנת עמדת טעינה של 32 אמפר לרכב חשמלי. מתקין מוסמך יכול להבטיח שהחיווט ולוח השירות החשמלי מתאימים לדרישות החשמל של המטען. בנוסף, החשמלאי יכול לטפל בכל שדרוגי החשמל הנדרשים ולאשר שההתקנה תואמת את כל תקנות הבטיחות.

  חשמלאי יעריך בדרך כלל את מיקום ההתקנה, יקבע את דרישות החשמל של עמדת הטעינה ויתקין מפסק ייעודי עבור המטען. זה מבטיח פעולה בטוחה ויעילה תוך מניעת בעיות חשמליות פוטנציאליות.

  הערכת אתר

  לפני התקנת עמדת הטעינה, חיוני לבצע הערכת אתר כדי לזהות את המיקום הטוב ביותר עבור המכשיר. גורמים שיש לקחת בחשבון במהלך ההערכה כוללים:

  • מרחק מהרכב ומלוח החשמל: בחר מיקום שממזער את אורך החוטים והכבלים, מפחית את עלויות ההתקנה ומבטיח ביצועי טעינה מיטביים.
  • אקלים: בדוק את האתר הפוטנציאלי לחשיפה לטמפרטורות קיצוניות, לחות או לאור שמש ישיר, שעלולים להשפיע על הביצועים או העמידות של עמדת הטעינה.
  • נגישות: המיקום חייב להיות נגיש בקלות הן עבור הרכב והן עבור המשתמש, ומספק חווית טעינה נוחה ונטולת טרחה.
  • תקנות בטיחות: ודא שמקום ההתקנה תואם לכל חוקי הבנייה ותקנות הבטיחות של עמדות הטעינה.

  על ידי ביצוע הערכת אתר יסודית ועבודה עם חשמלאי מקצועי, התקנת עמדת טעינה של 32 אמפר יכולה להיות תהליך חלק ויעיל. זה יעזור לספק פתרון טעינה אמין ונוח לבעלי רכב חשמלי.

  תכונות בטיחות ותחזוקה

  אמצעי בטיחות מובנים

  עמדות טעינה של 32 אמפר מגיעות עם מספר תכונות בטיחות מובנות כדי להבטיח את ההגנה הן על הרכב החשמלי והן על המשתמש בו. אמצעי בטיחות אלה כוללים זיהוי זרם יתר וניטור טמפרטורה. זיהוי זרם יתר עוזר למנוע מהמטען לספק כוח רב מדי לרכב החשמלי, בעוד שניטור טמפרטורה יכול לזהות בעיות התחממות יתר ולמנוע נזקים אפשריים.

  בדיקה וניקוי רגילים

  חיוני לתחזק ולבדוק את הרכיבים של עמדת טעינה של 32 אמפר באופן קבוע. הקפדה על הנחיות התחזוקה של היצרן היא חיונית להבטחת הבטיחות והתפקוד התקין של הציוד. חפש סימנים של בלאי מוגזם או נזק, שכן אלה עשויים להצביע על סכנות אפשריות של הלם. אם קיימים סימנים כלשהם לנזק, הימנע משימוש בעמדת הטעינה והתייעץ עם איש מקצוע לתיקון או החלפה.

  לסיכום, מאפייני הבטיחות והתחזוקה הנכונה של עמדת טעינה של 32 אמפר חיוניים להגנה הן על הרכב החשמלי והן על המשתמש בו. על ידי הבנה והקפדה על אמצעי הבטיחות המובנים ומתן מענה לכל סיכונים פוטנציאליים באמצעות בדיקה וניקוי קבועים, בעלי רכבים חשמליים יכולים להשתמש בביטחון בעמדות הטעינה שלהם ללא דאגה.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף