עמדת טעינה לרכב חשמלי אאודי E-TRON GT

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  שוק הרכב החשמלי עד לצמיחה משמעותית, כאשר יצרניות הרכב מציגות דגמים חדשים כדי לספק את הביקוש הגובר לתחבורה בת קיימא. דגם אחד כזה שמושך תשומת לב הוא אאודי E-Tron GT, רכב חשמלי חדיש המציע ביצועים מעולים וטווח נסיעה מרשים. כדי להבטיח חוויה חלקה, יש צורך בעמדות טעינה, מה שהופך את הזמינות של אפשרויות מתאימות להיבט חיוני בבעלות.

  לבעלי אודי E-Tron GT יש מספר אפשרויות בכל הנוגע לטעינת הרכבים שלהם. המכונית מגיעה עם מטען מובנה של 11 קילוואט לטעינת AC Type 2, המאפשר לה להיטען ביעילות גם כאשר היא מחוברת למטען מהיר עם הספק מדורג מעל 11 קילוואט. בנוסף, ידוע שהרכב נטען בין 5% ל-80% תוך 22.5 דקות בלבד בעת שימוש בעמדת+ טעינה ציבורית במהירות גבוהה המסוגלת לטעון בהספק של 270 קילוואט.

  סוגי עמדות טעינה

  טעינה ברמה 1

  טעינה ברמה 1 משתמשת בשקע ביתי רגיל (230 וולט) ויכולה לספק לרכב חשמלי טעינה איטית. לאודי e-tron GT יש מטען מובנה של 11 קילוואט לטעינת AC מסוג 2. בחיבור לשקע רגיל, קצב הטעינה יהיה איטי, והזמן הנדרש לטעינה מלאה של הרכב עשוי להיות משמעותי. סוג זה של טעינה מתאים ביותר ללילה או לתקופות ממושכות כאשר הרכב עומד.

  טעינה ברמה 2

  עמדו טעינה ברמה 2 נמצאות בדרך כלל במקומות טעינה ציבוריים ובמוסכים למגורים. עמדות אלו מספקות קצבי טעינה מהירים יותר מרמה 1, בדרך כלל בסביבות 11 קילוואט עבור אאודי e-tron GT. עם מטען ברמה 2, לוקח פחות זמן לטעון את סוללת הרכב במלואה, מה שהופך אותו לאופציה נוחה יותר לשימוש יומיומי.

  טעינה מהירה DC

  טעינה מהירה DC, הידועה גם בשם טעינה ברמה 3, מציעה את מהירויות הטעינה המהירות ביותר הזמינות עבור כלי רכב חשמליים. סוג זה של עמדת טעינה, המסוגלת לטעון בהספק של 270 קילוואט, יכולה להטעין את Audi e-tron GT מ-5% ל-80% תוך כ-22.5 דקות. עמדות אלו נמצאות בדרך כלל לאורך כבישים מהירים ומיקומים אסטרטגיים אחרים כדי לסייע בנסיעות למרחקים ארוכים לבעלי רכבים חשמליים.

  זמני טעינה

  • טעינה ברמה 1: איטית, מתאימה לתקופות לילה או ממושכות
  • טעינה ברמה 2: בינונית, מעשית לשימוש יומיומי
  • טעינה מהירה DC: האפשרות המהירה ביותר, אידיאלית לנסיעות למרחקים ארוכים

  תכנון והתקנה של עמדת טעינה ביתית

  קביעת קיבולת חשמלית

  לפני התקנת עמדת טעינה ביתית עבור Audi E-TRON GT, בדוק את הקיבולת החשמלית הזמינה. המכונית דורשת מעגל של 240 וולט, 50 אמפר כדי להשיג טעינה ביתית AC Level 2. אספקת החשמל בבית המגורים צריכה לתמוך בעומס הנוסף. במידת הצורך, התייעץ עם חשמלאי מורשה שיוכל לשדרג את מערכת החשמל.

  בחירת הציוד המתאים

  בחירת ציוד מתאים היא חיונית לחוויית טעינה יעילה. הנה כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת עמדת טעינה ביתית:

  • מהירות טעינה: עמדות טעינה ברמה 2 מספקות טווח של עד 19 מייל לשעה עבור אאודי E-TRON GT.
  • תאימות מחברים: עמדת הטעינה חייבת להיות תואמת למחבר הטעינה של Audi E-TRON GT, המשתמש בשקע CCS Type 2.
  • אישורי בטיחות: יש לבדוק ולהסמיך את הציוד כדי לוודא שהוא עומד בתקני בטיחות שונים.

  דוגמאות למטענים מתאימים כוללות:

  • EvoCharge EVSE Level 2 תחנת טעינה לרכב חשמלי: אפשרות פופולרית הכוללת תקע NEMA 6-50 ומספקת טווח של עד 19 מיילים לשעה.

  תהליך התקנה

  ביצוע השלבים הבאים יכול לעזור לייעל את תהליך ההתקנה עבור עמדת טעינה ביתית:

  1. התייעצו עם חשמלאי מורשה: אאודי ממליצה לפנות לחשמלאי מקומי מהימן שהוכשר, מוסמך ומבוטח להתקין שקע NEMA 14-50 במעגל של 240 וולט, 50 אמפר.
  2. הכן את האתר: בחר מיקום ליד אזור החניה של המכונית שבו ניתן לגשת בקלות לתחנה.
  3. ציית לקודים המקומיים: ודא שההתקנה תואמת לחוקי החשמל והבניין המקומיים.

  על ידי תכנון והתקנה קפדנית של עמדת טעינה ביתית עבור אאודי E-TRON GT, בעלי הרכבים יכולים לייעל את חווית הרכב החשמלי שלהם וליהנות מהיתרונות של נהיגה במכונית ידידותית לסביבה.

  חידושים בעמדות טעינה

  טעינה אלחוטית

  אחד החידושים בעמדות טעינה לרכבים חשמליים כגון Audi e-tron GT הוא טעינה אלחוטית. טכנולוגיה זו מאפשרת לבעל הרכב החשמלי להטעין את רכבו ללא צורך בחיבור כבל טעינה. טעינה אלחוטית משתמשת בשדות אלקטרומגנטיים להעברת אנרגיה בין שני סלילים – האחד ממוקם על הקרקע והשני משולב בתחתית הרכב. שיטה נוחה ונטולת טרחה זו מאפשרת שילוב קל יותר של תשתית טעינה במרחבים ציבוריים ומפחיתה את הצורך בתחזוקה מכיוון שאין מחברים פיזיים להתבלות.

  מטענים בעוצמה גבוהה

  חידוש מהותי נוסף בעמדות טעינה הוא פיתוחם של מטענים בעלי הספק גבוה. מטענים אלה יכולים לספק חווית טעינה מהירה בהרבה, ולצמצם את הזמן שלוקח לטעון את הסוללות של רכב חשמלי. לדוגמה, ל-e-tron GT של אאודי קיבולת טעינה מקסימלית של 270 קילוואט, מה שמאפשר לה לעבור מ-5% ל-80% קיבולת סוללה תוך כ-23 דקות. מטענים בעלי הספק גבוה הם תוספת חיונית לתשתית הטעינה, מכיוון שהם מאפשרים לבעלי רכבים חשמליים להטעין במהירות את רכביהם במהלך נסיעות בכביש, נסיעות ארוכות או במצבי חירום.

  כדי לשפר עוד יותר את חווית הטעינה, כמה עמדות טעינה מתקדמות מציעות שירותים ושירותים נוספים לבעלי רכב חשמלי. אלה יכולים לכלול:

  • מערכות הזמנות: מאפשרות לנהגים להזמין מקומות טעינה מראש, הבטחת זמינות וצמצום זמני ההמתנה.
  • קישוריות לרשת: שילוב עמדות טעינה עם רשת החשמל, הבטחת אספקה יציבה של חשמל ומאפשרת לטכנולוגיית רשת חכמה לנהל ביעילות את הביקוש לאנרגיה.
  • שילוב סוללות חיים שניים: שילוב סוללות ליתיום-יון משוחזרות לאחסון אנרגיה נוסף, שיפור הקיימות של עמדות טעינה והפחתת הפסולת.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף