עמדת טעינה לרכב חשמלי אאודי E-TRON

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  אאודי e-tron הוא רכב חשמלי חדשני שצבר פופולריות בקרב נהגים, הודות לביצועים המרשימים, העיצוב היוקרתי והטווח המרשים שלו. ככל שהביקוש לרכבים חשמליים גדל, כך גם גדל הצורך בפתרונות טעינה אמינים ויעילים. היבט קריטי בבעלות על אודי e-tron הוא הכרת שיטות הטעינה הטובות ביותר וזמינות עמדות הטעינה.

  טעינת אאודי e-tron יכולה להתבצע בדרכים שונות, כגון אפשרויות טעינה ברמה 1 ו-2. טעינה ברמה 1 מתאימה לטעינה או למקרי חירום ומשתמשת בשקע קיר ביתי סטנדרטי של 120V. שיטה זו מספקת כוח טעינה של 1.2 קילוואט, אך עשויה להימשך מספר ימים כדי להטעין את הרכב במלואו. מצד שני, טעינה ברמה 2 נחשבת לבחירה הטובה ביותר לטעינה יומיומית בבית וזמינה גם בתחנות טעינה ציבוריות. שיטה זו משתמשת ב-240V, בדומה למה שמשמש למייבש כביסה, ויכולה להטעין את טווח ה-204 מייל של הרכב במלואו תוך כ-9 שעות.

  סקירת טעינת Audi E-Tron

  מהירויות וזמן טעינה

  כאשר מדובר בטעינת ה- Audi e-Tron, קיימות שלוש רמות של מהירות טעינה זמינות. רמות אלו קובעות באיזו מהירות הרכב החשמלי יכול להיטען:

  • רמה 1: המתאימה ביותר לטעינה או למקרי חירום, רמה זו משתמשת בשקע קיר ביתי סטנדרטי של 120V.
  • רמה 2: אידיאלית לטעינה ביתית, תחנת טעינה של 240V ברמה 2 יכולה לחדש את כל הטווח של הרכב החשמלי תוך כ-9 שעות.
  • רמה 3: ידועה גם בשם טעינה מהירה, מסופקת בדרך כלל בתחנות טעינה ציבוריות.

  שימו לב שהאאודי e-Tron מצויד במטען מובנה של 11 קילוואט לטעינת AC מסוג 2. המשמעות היא שגם כאשר הוא מחובר למטען מהיר עם תפוקה של מעל 11 קילוואט, ה-Audi e-Tron ייטען רק עד 11 קילוואט.

  קיבולת וטווח הסוללה

  לאאודי e-Tron קיבולת סוללה של כ-95 קילוואט-שעה, המספקת טווח משוער של עד 204 מיילים (328 ק"מ) בטעינה אחת. הערכת טווח זה מבוססת על תנאי נהיגה סטנדרטיים ועשויה להשתנות בהתאם לגורמים כגון מזג אוויר, סגנון נהיגה ושטח.

  סוגי עמדות טעינה

  פתרונות טעינה בבית

  לטעינת אודי e-tron בבית, אפשר להתקין עמדת טעינה 240V רמה 2, שמסוגלת לחדש את כל טווח ה-204 מייל של ה-SUV תוך כ-9 שעות. ל-E-tron יש שני תקני טעינה לכניסות שלה – Type 2 ו-CCS. בעת טעינה בבית, נעשה שימוש נפוץ בכניסה מסוג 2.

  כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת הקמת תחנת טעינה ביתית כוללים:

  • קיבולת החשמל של הבית
  • זמינות של מקום חניה ליד ציוד הטעינה
  • עלויות התקנה, שעשויות להשתנות בהתאם למיקום

  עמדות טעינה ציבוריות

  עמדות טעינה ציבוריות זמינות באופן נרחב לטעינת כלי הרכב כשהם בדרכים. עמדות אלו מספקות אפשרויות טעינת AC איטיות ומהירות דרך כניסת סוג 2, ולעתים קרובות מציעות פתרונות תשלום לנוחות נוספת. כדי לאתר עמדות טעינה ציבוריות בקרבת מקום, נהגים יכולים להשתמש בשירותים שונים המספקים מפה של תחנות טעינה זמינות, כולל תמונות, ביקורות וטיפים.

  טעינה מהירה DC

  לטעינה מהירה, ה-Audi e-tron מצויד בכניסת CCS, שניתן להשתמש בה לטעינת DC בעוצמה גבוהה. זה מאפשר לרכב החשמלי להיטען הרבה יותר מהר מאשר אפשרות הטעינה הסטנדרטית של רמה 2 AC. חשוב לציין שלחלק מתחנות הטעינה הציבוריות עשויות להיות מחברים נפרדים לטעינה מהירה DC, מה שהופך את זה חיוני לנהגי e-tron להבין את ההבדל בין המחברים ולהבטיח תאימות לרכבים שלהם.

  כאשר מתכננים נסיעות ארוכות או עבור נהגים שדורשים טעינה תכופה בדרכים, טעינה מהירה DC יכולה להיות פתרון יעיל ונוח לשמור על ה-Audi e-tron שלהם טעון ומוכן לנסיעה.

  טיפים למקסום טעינת Audi E-Tron

  כדי להבטיח חווית טעינה אופטימלית לבעלי Audi E-Tron, חשוב ליישם מספר אסטרטגיות מפתח בזמן הטעינה. חלק זה מתמקד במיזוג מוקדם ובניצול בלימה רגנרטיבית לשיפור יעילות הטעינה.

  התניה מוקדמת למהירות טעינה אופטימלית

  התניה מוקדמת של הסוללה של Audi E-Tron לפני הטעינה יכולה להשפיע באופן משמעותי על זמני הטעינה. יעילות המצבר של הרכב מושפעת מהטמפרטורה; לפיכך, חימום או קירור הסוללה לטווח הטמפרטורות האופטימלי שלה לפני הטעינה הוא חיוני.

  ניתן לתקן מראש את המצבר באמצעות תכונת התזמון המובנית של הרכב. תכונה זו מאפשרת לציין זמן טעינה מועדף, ולאחר מכן המכונית יכולה להתאים את טמפרטורת הסוללה בהתאם. בנוסף, ניתן להפעיל מיזוג מוקדם באופן ידני באמצעות מערכת המידע והבידור של הרכב. יישום טכניקה זו לא רק יאיץ את תהליך הטעינה אלא גם יאריך את חיי הסוללה.

  ניצול בלימה רגנרטיבית

  היבט חיוני נוסף של מקסום תהליך הטעינה עבור אאודי E-Tron הוא ניצול הבלימה הרגנרטיבית. בלימה רגנרטיבית מאפשרת שחזור אנרגיה שאם לא כן הייתה אובדת במהלך האטה ומנתבת אותה חזרה לסוללה. תהליך שחזור אנרגיה זה יכול לעזור להרחיב את טווח הרכב החשמלי ולהפחית את זמני הטעינה הכוללים.

  כדי להשתמש בבלימה רגנרטיבית ביעילות, על הנהג להאט בצורה חלקה ולצפות מתי יצטרכו להאט או לעצור, ולאפשר לרכב יותר זמן לשחזר אנרגיה. טכניקה זו יכולה להביא להגברת התאוששות האנרגיה, לשיפור יעילות הסוללה הכוללת ולצמצום זמן השהייה בעמדת הטעינה.

  על ידי שימוש בטיפים שסופקו, נהגי Audi E-Tron יהיו מצוידים יותר כדי להפיק את המרב מחוויית הטעינה שלהם, תוך הבטחת יעילות ונוחות מיטביים.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף