עמדת טעינה לרכב חשמלי ב.מ.וו IX3

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים ממשיכה להניע את הצמיחה של תשתית הטעינה. בין הרכבים החשמליים הללו ניתן למצוא את ה-BMW iX3, דגם מוכר המציע אפשרויות טעינה שונות. כדי להבטיח נגישות ונוחות למשתמשים שלה, BMW מציגה מערך של אפשרויות טעינה שנועדו להתאים להעדפות ומצבי טעינה שונים.

  לבעלי ב.מ.וו IX3, חשוב לדעת שדגם זה משתמש בתקן הטעינה CCS, הכולל יציאת כניסת AC ו-DC משולבת. בבית או ציבורי נקודות AC איטיות ומהירות, מחבר סוג 2 משמש לטעינה. בינתיים, כאשר הם בדרכים או זקוקים לטעינה מהירה יותר, בעלי ב.מ.וו IX3 יכולים לפנות לעמדות טעינה בעלות הספק גבוה המספקות הרחבת טווח משמעותית תוך פרק זמן קצר בלבד.

  יסודות עמדת טעינה עבור BMW iX3

  סוגי עמדות טעינה

  בדרך כלל ישנם שני סוגים עיקריים של עמדות טעינה התואמות ל-ב.מ.וו IX3. אלה כוללים:

  1. עמדות טעינה ביתיות: אפשרות נוחה לטעינת ה-iX3 בבית, בדרך כלל באמצעות מחבר סוג 2. שיטה זו מספקת טעינה איטית ויציבה, ומבטיחה שהרכב מוכן לשימוש בבוקר או בערב לאחר מספר שעות.
  2. עמדות טעינה ציבוריות: ניתן למצוא אותן במקומות שונים, כגון סופרמרקטים, חניונים ציבוריים ומקומות עבודה. ה-BMW iX3 משתמש בתקן הטעינה CCS, בעל יציאת כניסת AC ו-DC משולבת, המאפשר טעינת AC/DC איטית, מהירה ומהירה בעמדות ציבוריות.

  מהירות טעינה

  מהירות הטעינה של Bב.מ.וו IX3 תלויה בסוג עמדת הטעינה שבה נעשה שימוש. להלן סקירה קצרה של מהירויות הטעינה השונות:

  • טעינה איטית: עמדות טעינה ביתיות מציעות בדרך כלל מהירות זו, המשתמשת בחיבור AC חד פאזי. זה לוקח מספר שעות לטעון את הרכב, מה שהופך אותו לאפשרות מעשית לטעינת לילה.
  • טעינה מהירה: עמדות ציבוריות מספקות לעתים קרובות טעינה מהירה באמצעות חיבור AC תלת פאזי. זה מקצר את זמן הטעינה בהשוואה לטעינה איטית, אך עדיין עשוי לדרוש מספר שעות לטעינה מלאה.
  • טעינה מהירה: מתקני טעינה בהספק גבוה (HPC) משתמשים בחיבור DC ויכולים להפחית משמעותית את זמני הטעינה. ייתכן שיחלפו 30 דקות בלבד כדי להשיג כמות משמעותית של טעינה בעת שימוש במטען מהיר בעמדה ציבורית.

  ללא קשר לאפשרות הטעינה, חיוני לעקוב אחר מצב הטעינה כדי למנוע את חוסר הכוח. אפליקציה לנייד יכולה לעזור בכך וגם לסייע במציאת עמדות טעינה מתאימות בעת נהיגה ב-BMW iX3.

  תאימות ודרישות

  מתאמים למטענים שאינם של ב.מ.וו IX3

  ניתן להטעין את BMW iX3 באמצעות סוגים שונים של עמדות טעינה. עם זאת, חלק מעמדות הטעינה שאינן של BMW עשויות לדרוש מתאמים כדי להבטיח תאימות. כדי להטעין את הרכב ביעילות, ודא שלעמדת הטעינה יש מתאם מתאים ל-BMW iX3.

  התקנת עמדת טעינה

  הקמת עמדת טעינה עבור ב.מ.וו IX3 היא חיונית לטעינה ביתית נוחה. אפשרויות הטעינה המומלצות לרכב חשמלי זה הן:

  • רמה 2 BMW Wallbox/מטען מהיר גמיש (240V/9.6kW)
  • טעינה ברמה 2 (48A, 240V/11 קילוואט)

  ישראל פועלת לפי התקן האירופי, כלומר מחבר מסוג 2 לטעינת AC. בעת התקנת עמדת טעינה בבית, חשוב מאוד להתייעץ עם חשמלאי על מנת להבטיח את ההתקנה הנכונה. זה יעזור למנוע בעיות פוטנציאליות הקשורות למתח, זרם ושקעי חשמל.

  כדי להעריך את זמן הטעינה, עיין בנתונים המשוערים הבאים:

  • 3 שעות 30 דקות – 4 שעות 30 דקות: רמה 2 BMW מטען נייח/מטען מהיר גמיש (240V/9.6kW)
  • 3-4 שעות: טעינה ברמה 2 (48A, 240V/11 קילוואט)

  ערכים אלה משוערים ותלויים בגורמים שונים כגון רמת הטעינה הנוכחית של הסוללה וכוח הטעינה הזמין.

  עדכוני תוכנה

  כמו כל כלי רכב חשמליים מודרניים, ב.מ.וו מסתמכים על תוכנה לניהול ואופטימיזציה של תהליך הטעינה. כבעל הרכב, חשוב לוודא שתוכנת הרכב מעודכנת. כל עדכוני תוכנה יכולים לשפר את התאימות עם עמדות טעינה שונות, כמו גם לשפר את יעילות הטעינה של הרכב החשמלי. על ידי עדכון קבוע של התוכנה, בעלי ב.מ.וו IX3 יכולים ליהנות מהטכנולוגיה העדכנית ביותר של עמדות הטעינה ולזכות בחוויית טעינה חלקה.

  פתרונות טעינה ביתיים

  עמדות טעינה נייחות

  בחירה פופולרית לטעינת רכב חשמלי בבית היא עמדת טעינה נייחת. עמדות אלו מתחברות לאספקת החשמל של הבית, ומאפשרות טעינה נוחה ויעילה של ה-BMW iX3 שלך.

  אפשרות מתאימה אחת עבור BMW iX3 היא עמדת טעינה ברמה 2, המספקת תפוקת טעינה של 240V/9.6kW. חלופה היא עמדת הטעינה ברמה 2 עם קיבולת 48A, 240V ו-11kW. עמדות אלו יכולות לטעון את ה-iX3 במלואה תוך כ-3 עד 4 שעות.

  התקנת עמדת טעינה נייחת מצריכה בדרך כלל חשמלאי מקצועי המכיר את שקעי החשמל, המתח והאמפר הסטנדרטיים הנהוגים בישראל.

  פתרונות ניהול אנרגיה

  מעבר להתקנה של עמדת טעינה נייחת, חיוני לשקול פתרונות ניהול אנרגיה כדי לייעל את יעילות הטעינה הביתית.

  1. טעינה חכמה: חפש עמדת טעינה עם יכולות טעינה חכמות, מכשיר זה מאפשר ניטור ובקרה של תהליך הטעינה באמצעות אפליקציה לנייד, ומאפשר לך לתזמן טעינה בשעות שפל כאשר תעריפי החשמל נמוכים יותר.
  2. אנרגיה סולארית: שלב פאנלים סולאריים עם עמדת הטעינה כדי לנצל את היתרון של מקורות אנרגיה נקיים ומתחדשים הזמינים.
  3. ניטור אנרגיה: השקיעו במערכות ניטור אנרגיה המסייעות לעקוב אחר צריכת החשמל של הרכב החשמלי שלכם ושל מכשירי חשמל ביתיים אחרים. נתונים אלה יכולים לאפשר לך לקבל החלטות מושכלות בנוגע לשימוש באנרגיה וחיסכון בעלויות.

  על ידי שילוב פתרונות טעינה ביתיים יעילים עבור הב.מ.וו IX3 שלך והשקעה בטכנולוגיות ניהול אנרגיה, תוכל לנהל ביעילות את צריכת האנרגיה של הרכב החשמלי שלך ולמזער את העלות הכוללת של התפעול.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף