עמדת טעינה לרכב חשמלי BYD HAN

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  ככל שרכבים חשמליים ממשיכים לצבור פופולריות, הבטחת פתרונות טעינה נוחים ויעילים חיונית כדי לתמוך בביקוש הגובר. ל-BYD HAN, רכב חשמלי מוכר ברבים, יש אפשרויות שונות לעמדות טעינה הנותנות מענה לצרכים הספציפיים של בעלי רכב חשמלי. פתרונות הטעינה הללו מתייחסים לאתגרים הקשורים לטעינת כלי רכב חשמליים, כגון קלות שימוש, מהירות טעינה ובטיחות.

  עמדות טעינה מגוונות זמינות בשוק כדי להתאים לדגם BYD HAN, המציעות תאימות לסוגי טעינה שונים כמו מחברים מסוג 2 ותקע Combo 2 (CCS). עמדות אלו פועלות ביעילות הן ביעדים בבית והן ביעדים ציבוריים, ומספקות למשתמשים חווית טעינה חלקה

  כאשר בוחרים עמדת טעינה עבור BYD HAN, התחשבות בגורמים שונים כמו אורך כבל הטעינה, איזון עומסים, תאימות לכרטיסי טעינה ויישומים ניידים זמינים יכולים לעזור בקבלת החלטה מושכלת. בנוסף, אפשרויות כגון טעינת פאנל סולארי ומערכות נעילת RFID משפרות את חווית הטעינה הכוללת עבור בעלי רכב חשמלי.

  סקירה כללית של עמדות טעינה עבור BYD HAN

  הרכב החשמלי BYD HAN תוכנן לספק תחבורה יעילה ונוחה. מרכיב חיוני במחויבות הקיימות הזו הוא גישה לעמדות טעינה אמינות ומהירות. חלק זה ידון בסוגי עמדות הטעינה ובמהירויות הטעינה הזמינות לבעלי BYD HAN.

  סוגי עמדות טעינה

  ישנם שני סוגים עיקריים של עמדות טעינה התואמות לרכבים חשמליים של BYD HAN:

  1. טעינת AC: חברת BYD מציעה את טכנולוגיית טעינת AC הקניינית שלה, שתוכננה במיוחד עבור רכבי BYD. סוג זה של עמדת טעינה נמצא בדרך כלל בבתים או במקומות עבודה ומציע הספק של עד 200 קילוואט.
  2. טעינת DC: לטעינה מהירה יותר, רכבי BYD HAN תואמים לעמדות הטעינה הסטנדרטיות של SAE J1772 CCS-1 DC. מטענים אלה נמצאים בדרך כלל במקומות ציבוריים ומספקים קצבי טעינה גבוהים יותר בהשוואה למטענים AC.

  מהירויות טעינה

  מהירויות הטעינה עבור BYD HAN תלויות במידה רבה בסוג עמדת הטעינה שבה נעשה שימוש, כמו גם בקיבולת הסוללה ובמצב הטעינה. כמה הערכות מהירות טעינה כלליות עבור BYD HAN הן כדלקמן:

  • טעינת AC: עם טכנולוגיית טעינת AC של BYD, קצבי הטעינה תלויים בהספק, עם קצב מקסימלי של 200 קילוואט.
  • טעינת DC: הרכב החשמלי BYD HAN תומך בטכנולוגיית 800 וולט עבור מערכת טעינת DC שלו. עם המתח הגבוה הזה, ההערכה היא שהרכב יכול לשחזר כ-90 מייל (145 ק"מ) של טווח בחמש דקות בלבד. זה מתורגם לחוויית טעינה מהירה יותר עבור המשתמשים, המאפשרת נסיעות למרחקים ארוכים יעילה יותר.

  מציאת עמדת הטעינה הנכונה

  תאימות עם BYD HAN

  כאשר בוחרים עמדת טעינה עבור BYD HAN, חיוני להבטיח תאימות לדרישות הטעינה של הרכב. ה-BYD HAN כולל יציאת טעינה מסוג 2 ותומך ב-Combo 2 (CCS) לטעינה מהירה DC. בנוסף, קיבולת הסוללה היא 84.5 קילוואט-שעה עם טווח משוער של 465 ק"מ.

  ישנן עמדות טעינה שונות לבחירה, מה שמבטיח טעינה בטוחה ויעילה עבור BYD HAN. כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת עמדה כוללים את כוח הטעינה, אורך הכבל ותכונות נוספות כגון יכולות טעינה חכמה.

  אפשרויות טעינת AC

  עבור טעינת AC, שקול מטעני קיר התומכים במחברים מסוג 2 ומציעים רמות הספק משתנות. זכור כי טעינת AC בדרך כלל איטית יותר מטעינת DC, אך היא מתאימה לשימוש יומיומי ולטעינת לילה.

  אפשרויות טעינת DC

  ה-BYD HAN תואם לטעינת DC סטנדרטית SAE J1772 CCS-1, שיכולה לספק מהירויות טעינה מהירות יותר. עמדות טעינה ציבוריות התומכות ב-CCS-1 יהיו אפשרויות מתאימות לטעינת ה-BYD HAN תוך כדי תנועה.

  התקנה והגדרה

  בעלי רכבים חשמליים, במיוחד אלה עם BYD HAN, זקוקים לפתרון טעינה אמין ונוח. סעיף זה מכסה את ההתקנה וההגדרה של עמדות טעינה עבור BYD HAN, כולל מתקנים ביתיים ומסחריים.

  התקנות ביתיות

  עמדות טעינה ביתיות הן אופציה אידיאלית עבור בעלי BYD HAN המעדיפים להטעין את הרכבים שלהם בן לילה או בזמן השבתה. כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת התקנת עמדת טעינה ביתית כוללים:

  • תאימות עמדת טעינה: ודא שעמדת הטעינה תואמת למחבר הטעינה Type 2 Combo 2 (CCS) של BYD HAN.
  • כוח טעינה: עמדות טעינה ביתיות צריכות להציע הספק של 7.4 קילוואט-שעה כדי לטעון ביעילות את ה-BYD HAN.
  • אספקת חשמל: העריכו את הקיבולת החשמלית של הבית והתייעצו עם חשמלאי מוסמך כדי לקבוע אם יש צורך בשדרוגים.
  • מיקום: בחר מיקום מתאים לעמדת הטעינה, כגון מוסך או מקום חניה ייעודי.

  חיוני להזמין חשמלאי מקצועי שיטפל בתהליך ההתקנה, תוך הבטחת בטיחות ועמידה בתקנות המקומיות.

  התקנות מסחריות

  עמדות טעינה מסחריות הן דרך מצוינת לספק ללקוחות ולעובדים אפשרויות טעינה לרכב חשמלי. בעת תכנון התקנה מסחרית עבור עמדות טעינה של BYD HAN, שקול את הדברים הבאים:

  • מספר עמדות טעינה: הערך את הביקוש לטעינת רכב חשמלי וקבע את המספר המתאים של עמדות טעינה כדי להכיל משתמשים.
  • נגישות: התקן עמדות טעינה במקומות חניה נגישים ומיועדים היטב.
  • תאימות עמדות טעינה: בחר עמדות טעינה התומכות במחבר הטעינה BYD HAN Type 2 Combo 2 (CCS).
  • מהירות טעינה: עמדות טעינה מסחריות מציעות בדרך כלל אפשרויות טעינה מהירה עם הספק של עד 200 קילוואט, לטובת משתמשים הזקוקים לפתרונות טעינה מהירה.
  • אפשרויות תשלום: שלבו מערכות תשלום התואמות לכרטיסי חיוב התומכים בתכונות שונות כמו הסדר הפעלה ושילוב אפליקציות.

  התייעצות עם ספק עמדת טעינה וחברת התקנה היא חיונית בביצוע פרויקט התקנה מסחרי מוצלח תוך הקפדה על התקנות המקומיות ותקני הבטיחות.

  YouTube video

  היתרונות של עמדות טעינה עבור BYD HAN

  הפחתת זמן טעינה

  אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של שימוש בעמדות טעינה לרכב החשמלי BYD HAN הוא זמן הטעינה המופחת. לרכב הספק טעינה מרבי של 11 קילוואט וקיבולת סוללה נגישה של 83 קילוואט, מה שאומר שמומלץ להטעין באמצעות מטען נייח. חשוב לציין שה-BYD HAN יכול לתמוך בטעינה של 800 וולט, מה שמאפשר לרכב לשחזר 90 מייל של טווח בחמש דקות בלבד. זמן הטעינה המהיר הזה מבטיח שהבעלים יכולים להטעין במהירות את המכוניות שלהם ולחזור לכביש עם מינימום זמן השבתה.

  השפעה על הסביבה

  הבחירה להשתמש בעמדות טעינה עבור הרכב החשמלי BYD HAN מספקת גם יתרונות סביבתיים בולטים. ידוע כי רכבים חשמליים ידידותיים יותר לסביבה מאשר עמיתיהם בנזין, מכיוון שהם מייצרים פחות פליטות ותורמים לאיכות אוויר טובה יותר. באמצעות עמדות טעינה המספקות אנרגיה ממקורות מתחדשים, כגון אנרגיית שמש או רוח, ניתן להפחית עוד יותר את ההשפעה הסביבתית של המכונית.

  בנוסף ליתרונות של שימוש במקורות אנרגיה מתחדשים, טעינת ה-BYD HAN בעמדות טעינה מביאה לצריכת חשמל נמוכה יותר בהשוואה לשיטות טעינה אחרות. כתוצאה מכך, בעלים יכולים לחסוך באנרגיה ולהוריד את טביעת הרגל הפחמנית הכוללת שלהם, ולתרום לעתיד נקי וירוק יותר.

  לסיכום, ה-BYD HAN יכול להפיק תועלת רבה מהשימוש בעמדות טעינה במונחים של קיצור זמן טעינה וירידה בהשפעה הסביבתית. בעלים וקונים פוטנציאליים צריכים לשקול את היתרונות הללו בעת בחירת פתרון טעינה למכוניות החשמליות שלהם כדי להבטיח חווית נהיגה חלקה וידידותית לסביבה.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף