עמדת טעינה לרכב חשמלי EVEASY

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  הצמיחה המהירה של שוק הרכב החשמלי ברחבי העולם הובילה לביקוש מוגבר לעמדות טעינה. אחד המותגים הפופולריים שעונה על הצורך הזה הוא EVEASY, המציעה פתרונות טעינה יעילים ונוחים לבעלי רכבים חשמליים. ככל שיותר נהגים עוברים לחלופות ידידותיות לסביבה, חשוב להבין את היתרונות של עמדות הטעינה אלה וכיצד הן יכולות להקל על בעלי רכבים חשמליים.

  עמדות הטעינה לרכבי EVEASY מגיעות בסוגים שונים כדי להתאים לצרכים של כלי רכב חשמליים שונים והנהגים שלהם. עמדות מסוימות מצוידות ביכולות טעינה מהירה, המפחיתות את זמן הטעינה באופן משמעותי בהשוואה לשיטות המסורתיות. זה יכול להיות שימושי במיוחד עבור נהגים עם לוחות זמנים צפופים או לאלה שלא רוצים לבלות שעות בהמתנה שהרכב החשמלי שלהם ייטען במלואו.

  גורם מפתח אחד שמייחד את EVEASY הוא ההתמקדות שלה בשביעות רצון הלקוחות ובחוויה ידידותית למשתמש. החברה מבינה שלנהגי רכב חשמלי יש צרכים ייחודיים ומטרתה להפוך את חווית הטעינה שלהם לחלקה וללא טרחה ככל האפשר על ידי הצעת מוצרים איכותיים ותמיכת לקוחות מצוינת. עם מספר הולך וגדל של כלי רכב חשמליים על הכביש, עמדות הטעינה ערוכות לענות על הביקוש הגובר, מה שהופך בעלות על רכב חשמלי לאופציה ריאלית ואטרקטיבית יותר עבור נהגים מודעים לסביבה.

  סקירת עמדות טעינה לרכבי EVEASY

  איך הם עובדים

  עמדות הטעינה מספקות פתרון יעיל לבעלי רכבים חשמליים להטעין את רכביהם. עמדות אלו מחוברות לרשת החשמל ומציעות מגוון אפשרויות טעינה. סוגי הטעינה הזמינים כוללים Type 1, Type 2 ו-DC Fast Charging (DCFC). עמדות מסוג 1 ו-Type 2 מציעות מהירויות טעינה איטיות יותר, בעוד שעמדות DCFC מאפשרות טעינה מהירה, וממלאות את הסוללה של הרכב הרבה יותר מהר. בעלי רכב חשמלי יכולים לאתר עמדות טעינה סמוכות באמצעות אפליקציות ניידות שונות.

  יתרונות ויתרונות

  עמדות הטעינה מציעות מספר יתרונות על פני אפשרויות תדלוק מסורתיות:

  1. ידידותי לסביבה: לעמדות הטענה יש השפעה סביבתית נמוכה משמעותית בהשוואה לכלי רכב מבוססי דלק מאובנים.
  2. חסכוני: טעינת רכב חשמלי בדרך כלל זולה יותר מתדלוק מכונית בבנזין או דיזל. בנוסף, טעינה בשעות השפל עשויה להוזיל עוד יותר את העלויות.
  3. יכולות טעינה מהירה: עם עמדות DCFC, ניתן להטעין כלי רכב חשמליים במהירות, מה שמציע פתרון נוח יותר לנהגים.
  4. שילוב עם מקורות אנרגיה מתחדשים: עמדות טעינה יכולות להיות מופעלות על ידי משאבי אנרגיה מתחדשים, כגון אנרגיית שמש או רוח, מה שמפחית עוד יותר את פליטת גזי החממה.

  עמדות הטעינה נותנות מענה לביקוש ההולך וגובר לתשתית רכב חשמלי, ומציעות מערכת אמינה ויעילה המיטיבה הן עם בעלי הרכבים החשמליים והן עם הסביבה. הזמינות הנרחבת של עמדות טעינה מעודדת אימוץ של כלי רכב חשמליים ותורמת לעתיד נקי ובר קיימא יותר.

  סוגי עמדות טעינה

  כאשר מדובר בעמדות טעינה לרכבים חשמליים, ישנם שלושה סוגים עיקריים שיש לקחת בחשבון. לכל סוג יתרונות וחסרונות משלו מבחינת מהירות טעינה, עלות ונגישות. תת הסעיפים הבאים מתעמקים ברמות השונות של עמדות טעינה: רמה 1, רמה 2 ומטענים מהירים DC.

  רמה 1

  עמדות טעינה ברמה 1 משתמשות במתח של 110 או 120 וולט. הם שואבים חשמל מכבל חשמל סטנדרטי המחובר לשקע ביתי ומעבירים אותו לרכב באמצעות תקע J1772, המכונה בדרך כלל "תקע J". מטענים אלה יכולים לספק טווח של 2 עד 6.5 מיילים לכל שעת טעינה. אמנם טעינה ברמה 1 עשויה להיות איטית יחסית, אך היא יכולה להיות אופציה נוחה וחסכונית עבור אלה שמטעינים בעיקר את הרכב החשמלי שלהם בבית בן לילה.

  רמה 2

  מצד שני, עמדות טעינה ברמה 2 נטענות בכ-6 קילוואט (kW) או קצת יותר, והן יכולות להוסיף כ-20 מיילים של טווח בשעה של טעינה. בהשוואה לרמה 1, טעינת רמה 2 מהירה הרבה יותר ומתאימה יותר לעמדות טעינה ציבוריות או לאנשים שרוצים להטעין את הרכב החשמלי שלהם מהר יותר בבית. עמדות הטעינה אלו דורשות חיבור חשמלי מיוחד, ועלות ההתקנה עשויה להיות מעט גבוהה מזו של מטענים ברמה 1.

  מטעני DC מהיר

  לבסוף, DC Fast Chargers, הידוע גם בשם מטענים ברמה 3, מציעים את אפשרות הטעינה המהירה ביותר עבור כלי רכב חשמליים. עמדות הטעינה אלו יכולות להטעין את הסוללה של רכב חשמלי תוך כשעה, מה שהופך אותן לאידיאליות לנסיעות בינעירוניות או לבעלי רכבים חשמליים הזקוקים לטעינה מהירה במהלך היום. עם זאת, חשוב לציין שלא כל כלי הרכב החשמליים תואמים למטענים מהירים של DC, והעלויות הקשורות לעמדות טעינה אלו יכולות להיות גבוהות משמעותית ממטענים ברמה 1 או רמה 2. בנוסף, הנוכחות של מטענים מהירים DC בתשתית הטעינה הציבורית עשויה עדיין להיות מוגבלת באזורים מסוימים.

  בהתחשב בסוגים אלה של עמדות טעינה, בעלי רכבים חשמליים יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי סוג המטען המתאים ביותר לצרכיהם, בהתבסס על גורמים כגון העדפות זמן טעינה, הוצאות ותאימות לרכב חשמלי.

  התקנה והגדרה

  פתרונות למגורים

  התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית היא פשוטה וניתן להתאים אותה לצרכים האישיים. עמדות הטעינה משתנות במהירויות הטעינה, כאשר חלקן מציעות מגוון הגדרות אמפר, המאפשרות למשתמשים לבחור את האפשרות המתאימה ביותר. לדוגמה, עמדת טעינה של 40 אמפר יכולה לספק טווח של כ-30 מייל לשעה של טעינה.

  עלות התקנת עמדת הטעינה הביתית תלויה במרחק בין לוח המפסק למיקום הרצוי של עמדת הטעינה. ייתכן שיהיה צורך להפעיל חיווט מלוח המפסק, דרך הבית ואל קיר המוסך.

  תהליך ההתקנה בפועל כולל הרכבה של עמדת הטעינה על הקיר, חיבור החיווט ובדיקת בטיחות ופונקציונליות של המערכת. חיוני לעבוד עם חשמלאי מוסמך כדי להבטיח שהתהליך נעשה כהלכה.

  פתרונות מסחריים

  התקנות הטענת רכב חשמלי מסחרי דורשות תכנון ומשאבים נרחבים יותר. השלבים הבאים חיוניים להטמעה מוצלחת:

  1. הערך את צרכי ההתקנה והעלויות, כולל בחירת ציוד וספק רשת.
  2. צור תוכנית תפעולית, כולל עלויות תפעול ותחזוקה.
  3. קבע אפשרויות תמחור, תשלום וגישה למשתמשים.

  פתרונות חדשניים למתקנים מסחריים כבר יושמו במקרים מסוימים, כגון עמדות טעינה על במות נעות. שיתוף פעולה עם קבלני חשמל וספקי רשת מנוסים הוא חיוני להתגברות על אתגרים ולהבטחת התקנה בטוחה, פונקציונלית ויעילה.

  במקומות שבהם רשת החשמל המקומית אינה מספיקה כדי לתמוך במספר מטענים לרכב חשמלי, ייתכן שיידרשו שדרוגי תשתית נוספים. חשוב לקחת בחשבון את מערכת החשמל הקיימת וכל מגבלה אפשרית בעת תכנון התקנה מסחרית.

  YouTube video

  שמירה על סביבה נקייה

  יוזמות אנרגיה ירוקה

  עמדות הטענה לרכב חשמלי תורמות לסביבה נקייה יותר באמצעות שימוש ביוזמות של אנרגיה ירוקה. עמדות אלו יכולות לפעול על חשמל המופק ממשאבים מתחדשים כגון שמש, רוח או הידרואלקטריות. זה מפחית את ההשפעה הסביבתית של טעינת כלי רכב חשמליים, שכן היא מסתמכת על מקורות אנרגיה נקיים וברי קיימא יותר.

  חלק מעמדות הטעינה אפילו מציעות תוכניות ספציפיות לתמיכה בשימוש באנרגיה ירוקה, כגון שיתוף פעולה עם שירותים מקומיים כדי לספק זיכויים לאנרגיה מתחדשת או תמריצים למשתמשים. יוזמות אלו מעודדות אימוץ של כלי רכב חשמליים על ידי הפיכת תשתית הטעינה לידידותית יותר לסביבה.

  הפחתת טביעת הרגל הפחמנית

  יתרון נוסף של עמדות טעינה לרכב חשמלי הוא היכולת שלהן להפחית את טביעת הרגל הפחמנית הכוללת. כלי רכב חשמליים תורמים לפליטת גזי חממה נמוכה יותר, מכיוון שהם פולטים פחות CO2 בהשוואה לכלי רכב רגילים המונעים בנזין.

  תשתית הטעינה ממלאת תפקיד מפתח בעידוד המעבר לכיוון כלי רכב חשמליים. ככל שיותר אנשים מאמצים כלי רכב חשמליים, פליטת הפחמן הכוללת של מגזר התחבורה פוחתת. יתר על כן, עמדות טעינה ציבוריות המשתמשות במקורות אנרגיה מתחדשים יכולות למזער עוד יותר את ההשפעה הסביבתית של כלי רכב חשמליים.

  הזמינות של עמדות טעינה לרכב חשמלי יכולה להביא יתרונות בריאותיים ניכרים עקב שיפור באיכות האוויר. הסתמכות מופחתת על דלקים מאובנים תורמת גם להורדת פליטת גזי חממה, שהיא היבט מכריע במאבק בשינויי האקלים.

  לסיכום, עמדות טעינה לרכב חשמלי הן מרכיב חיוני ביצירת מערכת אקולוגית תחבורה בת קיימא וידידותית יותר לסביבה. באמצעות יישום יוזמות אנרגיה ירוקה והפחתת פליטת פחמן, עמדות אלו מקדמות באופן פעיל פתרונות תחבורה נקיים וידידותיים יותר לסביבה.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף