עמדת טעינה לרכב חשמלי לקסוס RZ

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  השוק ההולך וגדל של כלי רכב חשמליים הוביל את היצרנים לשפר לא רק את היצע הרכבים שלהם אלא גם את חווית הטעינה למשתמשים. לקסוס, בהיותה שחקן מרכזי בתעשיית הרכב, שואפת לספק חווית טעינה חלקה ונוחה לבעלי RZ 450e הן בבית והן בדרכים.

  סוגי עמדות טעינה

  ככל שרכבים חשמליים הופכים למיינסטרים יותר, יש צורך הולך וגובר במבחר מגוון של עמדות טעינה זמינות. ה-Lexus RZ 450e נתמך על ידי סוגים שונים של עמדות טעינה, החיוניות לעמידה בדרישות טעינה שונות ולאפשר חוויות טעינה חלקות.

  טעינה ברמה 1

  טעינה ברמה 1 היא האפשרות הפשוטה והנגישה ביותר עבור בעלי Lexus RZ 450e. על ידי שימוש בשקע חשמל רגיל, בעלי הרכבים יכולים להטעין את הרכב בבית באמצעות כבל הטעינה המצורף לרכב. למרות המהירות הנמוכה יותר של הוספת טווח של 4-5 מיילים לשעה, טעינה ברמה 1 נותרה פתרון נוח לטעינת לילה או לאלה שאינם זקוקים לאפשרויות טעינה מהירה.

  טעינה ברמה 2

  למי שמחפש פתרון טעינה מהיר יותר, עמדות טעינה ברמה 2 זמינות ומתאימות ל- Lexus RZ 450e. תחנות אלו מציעות תפוקת כוח גבוהה יותר המאפשרת מהירות טעינה מהירה של עד פי תשע מטעינה ברמה 1. בעלי Lexus RZ 450e יכולים להתקין מטען ביתי ברמה 2 שמוסיף עד 25 מיילים של טווח לשעה, מה שמבטיח חווית טעינה יעילה יותר.

  תכונות עיקריות של אפשרויות טעינה ביתיות ברמה 2 כוללות:

  • קצבי טעינה מהירים יותר בהשוואה לרמה 1
  • שירותי התקנה הניתנים על ידי חשמאלי מוסמך
  • גישה לרשת טעינה ציבורית

  טעינה מהירה DC

  לצורכי נהיגה למרחקים ארוכים וטעינה מהירה, Lexus RZ 450e תואם לתחנות טעינה מהירה של DC. תחנות אלה משתמשות בזרם ישר (DC) כדי לספק מהירויות טעינה מואצות, ולעתים קרובות מוסיפים 60-80% מקיבולת הסוללה תוך כ-30 דקות. למרות שזו אינה שיטת הטעינה העיקרית לשימוש יומיומי, טעינה מהירה של DC היא אידיאלית למקרי חירום או לטעינה תוך כדי תנועה.

  תאימות לקסוס RZ

  יציאות טעינה ומחברים

  לקסוס RZ תואם לאפשרויות שונות של יציאות טעינה, המספקות מענה לצרכי צרכנים שונים. הרכב החשמלי מגיע עם כבל טעינה ברמה 1, המאפשר לחבר את ה-RZ לכל שקע 120V סטנדרטי. זוהי אפשרות נוחה למי שמחפש להטעין את הרכב בבית ללא צורך בציוד מיוחד או התקנה.

  לטעינה מהירה יותר, לקסוס מציעה טעינה ביתית וציבורית ברמה 2, המשתמשת בשקעי 240V. ניתן להתקין אותם בצורה מקצועית בבית או למצוא ברוב עמדות הטעינה הציבוריות. טעינה ציבורית ברמה 3 זמינה גם למי שמחפש את מהירויות הטעינה המהירות ביותר.

  הערכות זמן טעינה

  הזמן שלוקח לטעון את Lexus RZ תלוי בסוג הטעינה בשימוש. ההערכות הבאות מספקות הבנה כללית של זמן הטעינה המשויך לכל רמה:

  • רמה 1: טעינה עם שקע 120V סטנדרטי עשויה להימשך זמן רב, עם הערכות שנעות בין 8-20 שעות כדי להגיע לטעינה מלאה. זה מתאים ביותר לטעינת לילה בבית.
  • רמה 2: עמדות טעינה ביתיות וציבוריות מהירות יותר 240V מפחיתות באופן דרמטי את זמן הטעינה בהשוואה לרמה 1. בהתאם לקיבולת הסוללה של הרכב ולתפוקת הכוח של עמדת הטעינה, טעינה מלאה יכולה להיות בדרך כלל הושג תוך 4-8 שעות.
  • רמה 3: בתחנת טעינה ציבורית ברמה 3, Lexus RZ יכול להשיג טעינה של 80% תוך קצת פחות משעה, מה שהופך אותו לאפשרות הטעינה המהירה ביותר שקיימת. זה אידיאלי לטעינה מהירה תוך כדי תנועה או במהלך נסיעות בכביש.

  זכור שזמן הטעינה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לגורמים כגון מצב הסוללה של הרכב החשמלי, תפוקת הכוח של עמדת הטעינה וטמפרטורת הסביבה.

  איתור עמדות טעינה

  כאשר נוהגים ברכב חשמלי לקסוס RZ, חיוני לאתר עמדות טעינה נוחות. למרבה המזל, מספר פתרונות מאפשרים לנהגים למצוא נקודות טעינה סמוכות תוך כדי תנועה או לתכנן מראש נסיעות ממושכות. סעיף זה דן בשימוש באפליקציות ובאתרים לנייד לאיתור עמדות טעינה עבור Lexus RZ.

  אפליקציות לנייד

  אפליקציות לנייד מציעות לבעלי רכב חשמלי דרך קלה למצוא עמדות טעינה בקרבת מקום. היתרונות העיקריים של השימוש באפליקציות אלו כוללים זמינות בזמן אמת, דירוגי משתמשים ומידע נוסף על סוגי עמדות טעינה ויכולות הספק.

  אתרים

  אתרים מציעים אפשרות נוחה נוספת למציאת עמדות טעינה. אתרי אינטרנט רבים מקלים על חיפוש מיקומים בקרבת מקום ומספקים בדרך כלל מידע נוסף, כגון סוג עמדת טעינה, יכולות מתח וביקורות משתמשים.

  YouTube video

  פתרונות טעינה ביתיים

  אפשרויות ציוד טעינה

  כאשר שוקלים פתרונות טעינה ביתיים עבור Lexus RZ 450e, לבעלי הרכבים יש גישה למגוון אפשרויות ציוד. קיימות מגוון ספקיות של רשתות טעינה ציבוריות לרכב חשמלי וציוד טעינה ביתי. חלק מציוד הטעינה ניתן לעיתים כאופציה בעת הרכישה.

  עמדות הטעינה יכולות להקל רבות על השימוש והנוחות בטעינה של Lexus RZ 450e על ידי תכונות כמו:

  • תאימות: המטען עובד עם דגמי רכב חשמליים שונים בנוסף ל-Lexus RZ 450e.
  • מהירות: ציוד הטעינה בבית מספק יכולות טעינה מהירות המניעות במהירות את הרכב.
  • נוחות: משתמשים יכולים לנהל את עמדות הטעינה שלהם באמצעות אפליקציה מחוברת לנייד, המאפשרת שליטה וניטור קלים.

  תהליך התקנה

  תהליך ההתקנה הוא היבט חיוני בהקמת פתרון טעינה ביתי אמין. כדי לסייע בכך, כדאי לפנות לחברה המתמחה בהתקנת עמדות טעינה ביתיות ופתרונות לרכבים חשמליים.

  לרוב תהליך ההתקנה כולל:

  • ייעוץ מומחים: ייעוץ לדיון בצרכי הטעינה הביתית הספציפיים של הלקוח.
  • הערכת אתר: הערכה כדי להבטיח שהמטען שנבחר מתאים ובר ביצוע עבור הנכס.
  • התקנה מקצועית: חשמלאי מוסמך יבצע את ההתקנה בהתאם לחוקי החשמל ולתקנים המקומיים.

  לקסוס שואפת לעזור לבעלי ה-RZ 450e שלה לעבור בצורה חלקה לבעלות על רכב חשמלי. זה לא רק מאפשר לנהגים להטעין את רכביהם במהירות ובנוחות בבית, אלא גם תומך במחויבות של לקסוס לקיימות וחדשנות סביבתית.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף