עמדת טעינה לרכב חשמלי מרצדס ויטו

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  מרצדס ויטו היא בחירה פופולרית עבור עסקים ואנשים פרטיים המעוניינים לעבור לרכב חשמלי. שיקול מרכזי אחד, לעומת זאת, הוא הזמינות והנגישות של עמדות הטעינה. עם העלייה המתמשכת באימוץ הרכב החשמלי, תשתית טעינה אמינה חיונית להבטחת נסיעה חלקה וזמני השבתה מינימליים.

  כבעלים פוטנציאליים של מרצדס ויטו, חיוני להבין את אפשרויות הטעינה השונות הזמינות וכיצד לאתר עמדות טעינה מתאימות. למרבה המזל, ישנן מספר דרכים לטעון את ה-Vito, כולל בבית, בעבודה או בנקודות AC איטיות ומהירות ציבוריות.

  סוגי עמדות טעינה

  כאשר מדובר בטעינת מרצדס Vito, יש שתי אפשרויות עיקריות שיש לקחת בחשבון: פתרונות טעינה ביתיים ותשתית טעינה ציבורית. כל סוג של עמדת טעינה מציעה מערך יתרונות ומגבלות משלו.

  פתרונות טעינה ביתיים

  עבור רבים מבעלי מרצדס ויטו, טעינת הרכב החשמלי שלהם בבית היא השיטה הנוחה והחסכונית ביותר. שני הסוגים העיקריים של עמדות טעינה ביתיות הם:

  • עמדות טעינה ברמה 1: עמדות אלו מנצלות שקע חשמלי סטנדרטי של 230V חד פאזי ויכולות לספק הספק טעינה של עד 2.3 קילוואט. טעינה ברמה 1 היא האפשרות האיטית ביותר, בדרך כלל לוקח בערך 20 עד 30 שעות לטעון את הרכב החשמלי במלואו.
  • עמדות טעינה ברמה 2: עמדות אלו דורשות שקע 240V AC ויכולות לספק הספק טעינה של עד 7.4 קילוואט. עמדות טעינה ברמה 2 יכולות להפחית משמעותית את זמן הטעינה, ולהוסיף טווח של 10 עד 60 מיילים לשעה טעינה. התקנת עמדת טעינה ברמה 2 עשויה לדרוש חשמלאי מקצועי כדי להבטיח את הקיבולת החשמלית המתאימה.

  חשוב לזכור שלמרות שעמדות טעינה ביתיות מציעות נוחות ובמחיר סביר יחסית, הן אינן מתאימות בדרך כלל לטעינה מהירה בנסיעות ארוכות.

  תשתית טעינה ציבורית

  עמדות טעינה ציבוריות מספקות גמישות רבה יותר לנהגי מרצדס ויטו, ומאפשרות להם להטעין את הרכבים החשמליים שלהם כשהם מחוץ לבית. הסוגים העיקריים של עמדות טעינה ציבוריות הם:

  • עמדות טעינה ברמה 2: בדומה למטענים ביתיים ברמה 2, עמדות אלו מספקות טעינה מהירה יותר בהשוואה לעמדות ברמה 1. הם נמצאים בדרך כלל באזורי מגורים, קניונים ובנייני משרדים, ובדרך כלל דורשים תשלום עבור השימוש.
  • עמדות טעינה ברמה 3: עמדות טעינה ברמה 3, הידועות גם כ-DC Fast Chargers, מספקות את מהירויות הטעינה המהירות ביותר, עם הספקי טעינה הנעים בין 50 קילוואט ל-350 קילוואט. עמדות אלו יכולות להטעין את הסוללה של הרכב החשמלי עד ל-80% תוך 20 עד 30 דקות. עם זאת, לא כל הרכבים החשמליים יכולים להשתמש בטעינה ברמה 3, ולכן חיוני לבדוק אם מרצדס ויטו תואם. עמדות טעינה ברמה 3 ממוקמות לרוב ליד כבישים מהירים וכבישים ראשיים מטעמי נוחות במהלך נסיעות ארוכות.

  על ידי הבנת ההבדלים בין פתרונות טעינה ביתיים לבין תשתית טעינה ציבורית, בעלי מרצדס Vito יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי אפשרויות הטעינה המתאימות ביותר לצרכיהם. ידע זה מאפשר מעבר חלק לבעלות על רכב חשמלי וממקסם את היתרונות של נהיגה במרצדס ויטו במונחים של נוחות ויעילות.

  מפרט טעינה של מרצדס ויטו

  הערכות זמן טעינה

  זמן הטעינה של רכב חשמלי מרצדס-בנץ ויטו תלוי בסוג המטען המשמש:

  • מטען ביתי (7-22kW): לרוב המטענים הביתיים יש קיבולת של 7kW, בעוד שחלק מהמחסנים ועמדות הטעינה ציבוריות משתמשים בחשמל תלת פאזי ויכולים לספק עד 22kW. קיבולת גבוהה יותר זו יכולה לעזור להפחית את זמני הטעינה.
  • מטען מהיר: בעת שימוש במטען מהיר, ניתן להפחית עוד יותר את זמן הטעינה. הזמן המשוער לטעינת רכב חשמלי ויטו מריק למלא משתנה. שים לב שטעינה מ-20% ל-80% עשויה להיות מהירה יותר מכיוון שתהליך הטעינה נוטה להאט מחוץ לטווח הזה כדי להגן על הסוללה.
  סוג מטעןהערכת זמן טעינהטווח טעינה
  מטען ביתימשתנה7-22kW
  מטען מהירמהיר יותר20%-80%

  מתאמים נדרשים

  כדי להטעין רכב חשמלי של מרצדס ויטו, יש צורך בתקע מסוג 2. זהו התקע הסטנדרטי המשמש ברוב עמדות הטעינה לרכב חשמלי באירופה ובישראל. ודא תאימות עם מטענים ביתיים או נקודות טעינה ציבוריות על ידי בדיקת המפרטים של ציוד הטעינה.

  ישנן עמדות טעינה שונות וציוד נלווה עבור כלי רכב חשמליים, לכן חיוני לבחור את המתאם המתאים כדי להתאים לצרכים של מרצדס ויטו.

  זכור את ההנחיות לעיל כדי להבטיח תהליך טעינה חלק ולאפשר לרכב חשמלי מרצדס ויטו לבצע ביצועים מיטביים.

  טיפים לטעינה יעילה

  הגדרות טעינה אופטימליות

  בעת טעינת מרצדס ויטו, אופטימיזציה של הגדרות הטעינה יכולה להפחית משמעותית את זמן הטעינה ולשפר את אורך חיי הסוללה. פעל לפי ההנחיות הבאות לטעינה מיטבית:

  • טעינה ברמה 2: שיטה זו מומלצת לשימוש יומיומי, ומספקת קצב טעינה של כ-2-4 מיילים לשעה במעגל 110V. רמה 1 אינה מומלצת בשל תפוקת הכוח המוגבלת שלה.
  • טעינה מהירה: לטעינה מהירה יותר, שקול להשתמש בעמדות טעינה מהירה המסוגלות לטעון את הסוללה מ-20% ל-80% בפרק זמן קצר יותר. שים לב שהטעינה נוטה להאט מחוץ לטווח הזה כדי להגן על הסוללה.
  • זמני טעינה מתאימים: כדי למנוע טעינת יתר ולמקסם את חיי הסוללה, תזמן טעינה בשעות שפל או בתעריפי אנרגיה נמוכים יותר.

  תחזוקת סוללה

  תחזוקה נכונה של מצבר חיונית ליעילות ולאורך חיים של מצבר של רכב חשמלי. הנה כמה טיפים לשמירה על הסוללה של מרצדס ויטו:

  • בקרת טמפרטורה: שימו לב לטמפרטורות קיצוניות, מכיוון שהן עלולות להשפיע לרעה על ביצועי הסוללה. החנה וטעינה את הרכב באזור מוצל במזג אוויר חם ובמוסך מבודד או מחומם במזג אוויר קר.
  • שימוש קבוע: ודא שימוש קבוע ברכב החשמלי שלך. תקופות ארוכות של חוסר פעילות עלולות לגרום לקיבולת סוללה מופחתת לאורך זמן. קבע נסיעות קבועות וטען את הרכב לפחות פעם בחודש.
  • מצב טעינה: נסה לשמור על מצב הטעינה של הסוללה בין 20% ל-80%. טעינה של עד 100% רק כשצריך לנסיעות ארוכות יותר תעזור להאריך את חיי הסוללה.

  על ידי ביצוע טיפים אלה לטעינה יעילה ותחזוקה נכונה של הסוללה, בעלי רכבים חשמליים יכולים לשפר את הביצועים ולהאריך את תוחלת החיים של הסוללה של מרצדס בנץ ויטו שלהם.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף