עמדת טעינה לרכב חשמלי MG 5

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  ככל שרכבים חשמליים ממשיכים לעלות בפופולריות, חיוני להבין את אפשרויות הטעינה הזמינות עבור דגמים שונים. במקרה של הרכב החשמלי MG 5, הבעלים צריכים להכיר את פתרונות הטעינה הטובים ביותר כדי להניע ביעילות את המכוניות שלהם ולמקסם את חווית הנהיגה החשמלית שלהם.

  ה-MG 5 מצויד במטען מובנה של 7 קילוואט לטעינת AC מסוג 2 כסטנדרט, עם יכולת טעינה זמינה של 50 קילוואט DC. המשמעות היא שגם כשהוא מחובר למטען מהיר עם תפוקה מדורגת מעל 7 קילוואט, ה-MG 5 יכול להיטען רק בקצב של 7 קילוואט. הרכב מצויד בסוללה של 61.1 קילוואט-שעה, המציעה טווח רשמי של בין 235 ל-250 מיילים בהתאם לרמת הגימור שנבחרה. זה חיוני לבחון אפשרויות טעינה שונות, כגון עמדות טעינה ביתיות, נקודות טעינה במקום העבודה ומתקני טעינה ציבוריים במקומות כמו סופרמרקטים וחניונים.

  השקעה בעמדת טעינה ניידת עבור MG 5 מניבה זמני טעינה מהירים יותר, ומבטיחה שהבעלים יוכלו להפיק את המרב מהרכב שלהם בהפסקות. יתר על כן, חיוני להיות מודע לשקעי החשמל הסטנדרטיים, המתח והאמפר המשמשים באזור כדי להבטיח תאימות לעמדות הטעינה הזמינות. על ידי מידע טוב לגבי אפשרויות הטעינה של MG 5, נהגים יכולים לתכנן את הנסיעות שלהם טוב יותר ולהפיק את המרב מהיתרונות שמציע הרכב החשמלי הזה.

  יסודות עמדת הטעינה של MG 5

  סוגי עמדות טעינה

  ישנם שני סוגים נפוצים של עמדות טעינה התואמות לרכבים חשמליים MG 5:

  • מחבר מסוג 2: בית רגיל, מקום עבודה או נקודת טעינה ציבורית משתמשים במחבר מסוג 2. זה מאפשר לבעלי רכב חשמלי לטעון בקלות במקומות שונים, כגון חניונים ציבוריים וסופרמרקטים.
  • מחבר CCS: לטעינה מהירה, רכבים חשמליים מסוג MG 5 יכולים להשתמש במחבר CCS. אפשרות זו מספקת מהירויות טעינה גבוהות יותר, מה שהופך אותה למתאימה לטעינה מהירה תוך כדי תנועה.

  מהירויות טעינה

  מהירויות הטעינה תלויות בסוג עמדת הטעינה שבה נעשה שימוש וביכולות הטעינה של הרכב החשמלי MG 5.

  • טעינת AC מסוג 2: ה-MG 5 מצויד במטען מובנה של 7 קילוואט לטעינת AC מסוג 2. המשמעות היא שגם בחיבור למטען מהיר עם תפוקה מדורגת מעל 7 קילוואט, הרכב החשמלי MG 5 יוכל להיטען רק בהספק של 7 קילוואט.
  • טעינה מהירה של 50 קילוואט DC: בנוסף לטעינת AC Type 2, ה-MG 5 תומך גם בטעינה מהירה של 50 קילוואט DC, מה שמאפשר זמני טעינה מהירים יותר בעת הצורך.

  שים לב שזמן הטעינה בפועל יהיה תלוי בגורמים כגון מצב הטעינה של הסוללה ותפוקת הכוח של עמדת הטעינה. חיוני להבין את יכולות הטעינה של הרכב החשמלי MG 5 על מנת לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר בעת בחירת פתרון הטעינה המתאים לכל מצב.

  על ידי היכרות עם הסוגים השונים של עמדות הטעינה והמהירויות המתאימות שלהן, בעלי רכבים חשמליים MG 5 יכולים להבטיח שיש להם גישה לשיטות הטעינה הנוחות והיעילות ביותר לצרכיהם.

  פתרונות טעינה ביתיים

  התקנת ציוד

  התקנת עמדת טעינה ביתית עבור הרכב החשמלי MG 5 שלך היא חלק חיוני מחוויית הבעלות. על ידי כך, אתה יכול לטעון את הרכב שלך בנוחות בן לילה ולהכין אותו לשימוש יומיומי. כדי להקים עמדת טעינה ביתית, תחילה עליך לרכוש יחידת טעינה מתאימה, יחידה התואמת לכל כלי הרכב החשמליים המצוידים ביציאות מסוג 2 ותוכננה להיות גם מסוגננת וגם פונקציונלית, משתלבת היטב עם חזיתות מוסך או בניין מודרניים.

  לאחר בחירת יחידת הטעינה, חשוב להזמין חשמלאי מקצועי ומוסמך שיטפל בתהליך ההתקנה. הם יבטיחו שמערכת החשמל של הבית שלך תואמת לציוד הטעינה, תוך עמידה בתקנות ובתקני בטיחות מקומיים.

  YouTube video

  תמריצים והנחות ברכישת עמדת טעינה

  במקומות רבים מוצעים תמריצים והנחות לעידוד אימוץ כלי רכב חשמליים והתקנת עמדות טעינה ביתיות. היתרונות הכספיים הללו יכולים להוזיל משמעותית את עלות הציוד וההתקנה, מה שהופך אותו למשתלם יותר עבור בעלי רכב חשמלי.

  חלק מהתמריצים וההנחות עשויים לחול על ציוד טעינה ספציפי או לדרוש שכירת אנשי מקצוע מורשים לצורך התקנה. לכן, מודעות לפרטים אלו לפני ביצוע רכישות או התחייבויות כלשהן יכולה לעזור להבטיח שתוכל להפיק תועלת מלאה מההצעות הזמינות.

  חידושים בעמדת טעינה

  טכנולוגיות עתידיות

  עמדות הטעינה לרכב החשמלי MG 5 מתפתחות ללא הרף עם טכנולוגיות וחידושים חדשים. אחד הפיתוחים המבטיחים בתחום זה כרוך ביישום יכולות טעינה מהירות יותר. נכון לעכשיו, קיבולת הטעינה של ה-MG 5 יכולה להגיע עד ל-11.0 קילוואט (תלת-פאזי) באמצעות מחבר סוג 2. עם ההתקדמות בטכנולוגיית הטעינה, צפוי כי אפשרויות טעינה מהירות ויעילות יותר יהיו זמינות בקרוב.

  היבט נוסף של חדשנות בעמדות טעינה הוא הרעיון של טעינה אלחוטית. טכנולוגיית הטעינה האלחוטית משתמשת בשדות אלקטרומגנטיים להעברת אנרגיה בין עמדת הטעינה למצבר הרכב החשמלי ללא צורך במחברים פיזיים. זה יכול להפוך את הטעינה לנוחה וחלקה יותר עבור בעלי MG 5, ולצמצם משמעותית את הזמן והמאמץ הנדרשים לטעינת הרכב.

  יוזמות קיימות

  בנוסף להתקדמות הטכנולוגית, יוזמות קיימות מעצבות גם את עתיד עמדות הטעינה עבור ה-MG 5. עמדות טעינה סולריות הופכות לאופציה פופולרית יותר ויותר, תוך שימוש במקורות אנרגיה מתחדשים כדי לספק אנרגיה נקייה וירוקה לטעינת רכב חשמלי צריך.

  ממשלות וחברות מקומיות מקדמות באופן פעיל את השימוש בחומרים בני קיימא ובמערכות חסכוניות באנרגיה בבנייה ותפעול של עמדות טעינה, מה שמוביל להפחתת טביעות הפחמן ולהגברת התודעה הסביבתית בקרב בעלי רכבים חשמליים.

  לסיכום, תעשיית עמדות הטעינה לרכב החשמלי MG 5 מתפתחת ללא הרף עם טכנולוגיות חדשות והתמקדות רבה יותר בקיימות. ההסתגלות לחידושים ויוזמות אלו היא חיונית לפיתוח והצלחתה של תשתית רכב חשמלי בשנים הבאות.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף