עמדת טעינה לרכב חשמלי MG ZS

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  רכבים חשמליים ממשיכים לצבור פופולריות ברחבי העולם. רכב אחד כזה, רכב השטח החשמלי MG ZS, השפיע עם העיצוב המסוגנן, התמחור הסביר וביצועי הנהיגה המרשימים שלו. עבור בעלי MG ZS, קלות הטעינת הרכב החשמלי הזה היא שיקול חיוני.

  טעינת ה-MG ZS היא חוויה חלקה, המתאפשרת באמצעות אפשרויות טעינה מרובות. לבעלים יש את הגמישות להטעין את הרכב שלהם משקעי קיר רגילים בבית או במשרד, עמדות טעינה ייעודיות, עמדות טעינה ציבוריות AC ברחובות, או אפילו מטענים מהירים DC לאורך כבישים מהירים. עם מטען מובנה של 6.6 קילוואט ויכולת להתמודד עם טעינה של עד 76 קילוואט DC, ה-MG ZS מציע צדדיות לכל מצב טעינה.

  מספר אתרי אינטרנט ויישומים, מסייעים למשתמשים למצוא את עמדות הטעינה הציבוריות הנוחות ביותר, בין אם זה מטען מהיר או סופר מהיר. כתוצאה מכך, בעלי MG ZS יכולים ליהנות ממלוא היתרונות של נהיגה ברכב חשמלי מבלי לדאוג לגבי הזמינות של אפשרויות הטעינה.

  יסודות טעינת MG ZS

  תקן זמן טעינה

  טעינת רכב חשמלי מסוג MG ZS תלויה בגורמים שונים כגון סוג עמדת הטעינה, המצב הנוכחי של המצבר וטמפרטורת הסביבה. בתנאים רגילים ובאמצעות עמדת טעינה מהירה DC מהירה, הרכב החשמלי MG ZS יכול להיטען מ-10% ל-80% תוך כ-33 דקות, ולספק טווח של 224 ק"מ.

  אפשרויות טעינה ביתית

  בבית, האפשרויות לטעינת רכב חשמלי מסוג MG ZS כוללות:

  • שקע רגיל בקיר: טעינת הרכב באמצעות שקע רגיל בקיר אפשרית, אך עשויה להיות איטית עקב הספק המוגבל. שיטה זו מתאימה לטעינה מזדמנת ובלילה.
  • עמדת טעינה ייעודית: התקנת עמדת טעינה ייעודית, עם הספק גבוה יותר יכולה להפחית משמעותית את זמני הטעינה. אפשרות זו מומלצת לשימוש תכוף יותר או יומיומי, שכן ל-MG ZS יש מטען מובנה של 6.6 קילוואט.

  חשוב לבעלים לוודא שהמערכת החשמלית של ביתם תואמת לציוד הטעינה ויכולה להתמודד עם המתח והאמפר הנדרשים.

  אפשרויות טעינה ציבורית

  בעת טעינת רכב חשמלי של MG ZS במקומות ציבוריים, ישנם סוגים שונים של עמדות טעינה זמינות:

  • עמדות טעינה ציבוריות AC: עמדות אלו נמצאות בדרך כלל ברחובות או באזורי חניה ייעודיים לרכב חשמלי. הם מציעים תפוקות כוח וזמני טעינה משתנים.
  • מטענים מהירים DC: מטענים אלה ממוקמים בעיקר לאורך כבישים מהירים וכבישים ראשיים, ומטענים אלה תומכים בהספקים גבוהים יותר, ומספקים זמני טעינה מהירים יותר. ה-MG ZS יכול להתמודד עם טעינה של עד 76 קילוואט DC.

  בעת בחירת עמדת טעינה ציבורית, ודא שהיא תואמת לדרישות הטעינה של הרכב ושקול את זמן הטעינה הדרוש כדי להגיע לרמת הסוללה הרצויה.

  אפליקציות לאיתור עמדות טעינה

  היבט חשוב אחד בבעלות על רכב חשמלי מסוג MG ZS הוא מציאת עמדות טעינה מתאימות. מספר אפליקציות יכולות לסייע באיתור עמדת הטעינה הקרובה ביותר כדי להפוך את תהליך הטעינה לקל ונוח יותר. כמה אפליקציות מומלצות לבעלי MG ZS מודגשות בסעיפים הבאים.

  זכור לבדוק באפליקציית מפעיל עמדת הטעינה הספציפית את הסטטוס החי של המטענים. מטענים לרכב חשמלי MG ZS משתמשים בתאימות CCS 2 ו-AC Type-II לטעינה יעילה.

  הבנה באילו אפליקציות להשתמש יכולה להפחית באופן משמעותי את הטרחה של איתור עמדות טעינה עבור בעלי MG ZS. כעת הם יכולים לאתר בנוחות את עמדות הטעינה הקרובות ביותר וליהנות מחוויית רכב חשמלי חלק.

  טעינה בזמן נסיעה עם MG ZS

  תכנון טיולי כביש

  כאשר מתכננים נסיעה בכביש עם רכב חשמלי MG ZS, חיוני לקחת בחשבון את תשתית הטעינה לאורך המסלול. גורמים שיכולים להשפיע על תהליך הטעינה כוללים את זמינות עמדות הטעינה, סוג נקודות הטעינה ועוצמת הטעינה.

  הרכב החשמלי MG ZS מצויד במטען מובנה של 6.6 קילוואט ויכול להתמודד עם הספק טעינה של עד 80 קילוואט במטענים מהירים DC. טעינה מ-10% ל-80% בעמדת טעינה מהירה/מהירה DC יכולה להתבצע תוך 33 דקות בלבד, ומספקת טווח של כ-224 ק"מ. זה מאפשר לכסות מרחקים ארוכים עם הפסקות טעינה קצרות.

  כדי להבטיח נסיעה חלקה, שקול להשתמש בכלים לתכנון מסלול המציגים את עמדות הטעינה הסמוכות ואת יכולות הכוח שלהן. כלים אלה יכולים לסייע בזיהוי הנתיב האופטימלי ביותר לטיול, ולחסוך זמן ואנרגיה כאחד.

  YouTube video

  טעינה במקום היעד

  פרט לטעינה בזמן הנסיעה, טעינת היעד היא היבט נוסף שיש לקחת בחשבון בעת נסיעה עם רכב חשמלי MG ZS. מלונות רבים, מרכזי קניות ומתקני חניה מציעים כיום נקודות טעינה ייעודיות לכלי רכב חשמליים. חיוני לתכנן ולחקור את אפשרויות הטעינה הללו מראש כדי למנוע את חוסר הסוללה.

  ניתן להטעין את הרכב החשמלי MG ZS גם באמצעות שקעי קיר רגילים הן בבית והן בעבודה, אם כי שיטה זו מספקת קצב טעינה איטי יותר. זכור שתשתית הטעינה עשויה להשתנות בין מיקומים, ולכן חשוב להכיר את הסוגים השונים של נקודות הטעינה הזמינות ביעד.

  כאשר מתכננים טיול עם רכב חשמלי MG ZS, חשוב לזכור את אפשרויות הטעינה הללו ולתעדף הזדמנויות הטעינה בהתאם. על ידי כך, הנוסעים יכולים להתמקד בחקר המסע שלהם וליהנות ממנו, תוך מזעור החששות הקשורים לטעינת הרכב החשמלי שלהם.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף