עמדת טעינה לרכב חשמלי אופל קורסה

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  עליית כלי הרכב החשמליים הובילה לביקוש הולך וגובר לתשתיות טעינה. רכב פופולרי אחד כזה הוא אופל קורסה-e, מכונית חשמלית המתהדרת בתכונות מרשימות, כולל טווח נסיעה משמעותי ויכולות טעינה יעילות. ככל ששוק הרכבים החשמליים מתרחב, בעלי Corsa בישראל, ולמעשה ברחבי העולם, צריכים להיות מודעים לאפשרויות העומדות לרשותם לטעינת רכבם.

  ניתן למצוא עמדות טעינה לאופל קורסה באמצעות אמצעים שונים. עמדות אלו משתמשות בתקן הטעינה CCS, המציע טעינת AC ו-DC באמצעות יציאת כניסה משולבת. מחבר Type 2 שימושי בעת טעינת המכונית בבית או בנקודות AC איטיות ומהירות ציבוריות.

  סוגי עמדות טעינה עבור אופל קורסה

  טעינה ברמה 1

  טעינה ברמה 1 היא האפשרות הבסיסית והנגישה ביותר לטעינת הרכב החשמלי של אופל קורסה. שיטת טעינה זו עושה שימוש בשקעי חשמל סטנדרטיים הקיימים בבתים, במתח של 110-120V. תהליך הטעינה באמצעות רמה 1 יכול להיות איטי למדי, וייקח עד 12 שעות לטעינה מלאה של סוללת 50.0 קילוואט-שעה של אופל קורסה. שיטת טעינה זו מתאימה ביותר כאשר הרכב אינו בשימוש לתקופות ממושכות, כגון לילה.

  טעינה ברמה 2

  לטעינה מהירה יותר, מטענים ברמה 2 הם האפשרות האידיאלית. עמדות הטעינה אלו בעלות מתח של 220-240V ודורשות מעגל ייעודי. התקנת עמדת טעינה ברמה 2 בבית או שימוש בעמדות ציבוריות ברמה 2 מציעות זמני טעינה מהירים יותר, בדרך כלל נעים בין 4 ל-6 שעות לטעינת סוללה מלאה. לרכב החשמלי של אופל קורסה יש מחבר סוג 2 הנגיש דרך יציאת הטעינה הממוקמת בצדו האחורי השמאלי של הרכב. מטענים ברמה 2 הם בדרך כלל יקרים יותר ממטענים ברמה 1, אבל הם מספקים חווית טעינה מהירה בהרבה.

  חלק מהתכונות של מטענים ברמה 2 כוללות:

  • זמני טעינה מהירים יותר בהשוואה לרמה 1
  • טווח מתח של 220-240V
  • מתאים לשימוש בבית או בציבור

  טעינה מהירה DC

  לפתרון הטעינה המהיר ביותר, עמדות טעינה מהירה של DC הן הדרך ללכת. עמדות טעינה אלו מספקות טעינה בעלת עוצמה גבוהה באמצעות מחבר CCS/SAE Type 2, המספקת זרם ישר (DC) למצבר הרכב החשמלי של אופל קורסה. עמדות טעינה מהירה של DC נמצאות בדרך כלל באזורים מסחריים או ברשתות טעינה לאורך כבישים מהירים, מכיוון שהן יכולות לטעון את הסוללה של רכב חשמלי עד 80% תוך 30 דקות בלבד. עם זאת, הזמינות של עמדות טעינה מהירה של DC עשויה להשתנות בהתאם למיקום ולרשת הטעינה.

  היתרונות של עמדות טעינה מהירה של DC:

  • אפשרות הטעינה המהירה ביותר הזמינה עבור אופל קורסה
  • מטעין את הסוללה עד 80% תוך 30 דקות
  • מתאים לנסיעות בינעירוניות ועצירות מהירות

  חיוני לשקול כל סוג של עמדת טעינה בהתבסס על זמן טעינה, זמינות ועלות כדי לקבוע את האפשרות הטובה ביותר עבור בעל הרכב החשמלי של אופל קורסה. על ידי הבנת הסוגים השונים של פתרונות הטעינה, נהגים יכולים לנהל ביעילות את צורכי הטעינה שלהם ולמקסם את היתרונות של נהיגה ברכב חשמלי.

  התקנה ותחזוקה

  התקנת עמדת טעינה ביתית

  כדי להתקין עמדות טעינה ביתיות עבור Opel Corsa, בעלים יכולים לשקול שתי אפשרויות עיקריות: רכישת עמדת טעינה נייחת או עמדת טעינה ניידת. עמדות טעינה נייחות הן בדרך כלל מהירות יותר ומאפשרות שימוש ביתי נוח, בעוד שעמדות טעינה ניידות מציעות גמישות רבה יותר שכן ניתן להעביר אותן בקלות.

  עבור עמדות טעינה ביתיות, חשוב לקחת בחשבון את מהירות הטעינה המקסימלית שמספקת העמדה, שנעה בדרך כלל עד 22 קילוואט. יתרה מכך, חיוני להבטיח תאימות למחבר הרכב מסוג 2, שנמצא באופל קורסה.

  שירות ותיקון מקצועי

  במקרה של בעיות כלשהן בעמדת הטעינה או בתהליך הטעינה של הרכב החשמלי של אופל קורסה, מומלץ לפנות לסיוע מקצועי לצורך שירות ותיקון. זה מבטיח שהבעיה מאובחנת במדויק ותפתור בזמן, תוך מזעור הסיכון לנזק או סיבוכים נוספים.

  לספקי שירותים מקצועיים יהיו ככל הנראה טכנאים מוסמכים עם ניסיון במערכות טעינת רכב חשמלי, והם יכולים גם לספק הדרכה לגבי צרכי תחזוקה עתידיים. תחזוקה שוטפת, כגון בדיקות וניקיון, יכולה לעזור להאריך את תוחלת החיים של ציוד הטעינה שלך ולשמור על הביצועים האופטימליים שלו.

  הנחות ותוכניות מקומיות

  רשויות מקומיות עשויות גם לספק הנחות ותמריצים כספיים אחרים לרכישת רכבים חשמליים והתקנת עמדות טעינה. תוכניות אלו מתכוונות להאיץ את האימוץ של טכנולוגיות אנרגיה נקייה תוך תמיכה בעסקים מקומיים המספקים מוצרים ושירותים קשורים.

  לדוגמה, חלק מהרשויות המקומיות יכולות להציע:

  • הנחות ישירות: הנחות אלו יכולות להפחית את העלות המקדימה של רכישת רכב חשמלי או מטען.
  • מימון בריבית נמוכה: רשויות מקומיות עשויות לשתף פעולה עם מוסדות פיננסיים כדי להציע הלוואות בריבית נמוכה לרכישת רכבים חשמליים וציוד טעינה.

  זה חיוני לבחון את התמריצים המקומיים השונים הזמינים כדי למקסם את החיסכון בעלויות בעת השקעה ברכב חשמלי כמו אופל קורסה ותשתית הטעינה שלו.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף