עמדת טעינה לרכב חשמלי אורה פאנקי קאט

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים הובילה לביקוש מוגבר לפתרונות טעינה נוחים. רכב אחד כזה, Ora Funky Cat, הפנה את תשומת הלב לצורך בעמדות טעינה תואמות. מאמר זה יחקור אפשרויות טעינה שונות והנגישות שלהן לבעלי אורה פאנקי קאט, ומדגיש את הנוחות והיעילות של פתרונות הטעינה המודרניים הללו.

  כדי להכיל את היכולות החשמליות של אורה פאנקי קאט, עמדות הטעינה הפכו למרכיבים חיוניים בחיי היומיום של בעליהם. בין אם בבית, בעבודה או במקומות ציבוריים כמו סופרמרקטים וחניונים, עמדות טעינה במיקום אסטרטגי מבטיחות כוח רציף וטווח מורחב לרכב. ל-Ora Funky Cat יש טווח של 193 מיילים בטעינה בודדת, ולוקח כ-45 דקות לטעון עם מטען DC של 100 קילוואט, בעוד שלמטען ביתי של 7 קילוואט עשוי לקחת זמן רב יותר להגיע לטעינה מלאה.

  בתגובה לאימוץ ההולך וגובר של Ora Funky Cat, פתרונות טעינה נוחים מתפתחים כל הזמן כדי לתת מענה לצרכים המגוונים של נהגי רכב חשמלי.

  סקירה כללית של עמדות הטעינה של Ora Funky Cat

  טכנולוגיה ותכונות

  Ora Funky Cat הוא רכב חשמלי המציע סוללה שמיש של 46 קילוואט בדגם המהדורה הראשונה שלו, המספק עד 193 מיילים של טווח פוטנציאלי בטעינה אחת. בכל הנוגע לטכנולוגיית הטעינה, ה-Funky Cat תומך בטעינה מהירה עם הספק מירבי שמספק נקודות טעינה. זמן הטעינה הממוצע הדרוש לטעינת הסוללה בין 10% ל-80% משתנה בהתאם לרמות ההספק של נקודת הטעינה ולדגם הספציפי של אורה פאנקי קאט.

  הנה כמה תכונות עיקריות של עמדות הטעינה של Ora Funky Cat:

  • טעינה מהירה: מאפשר זמני טעינה מהירים יותר בהשוואה לעמדות טעינה סטנדרטיות.
  • רמות הספק: נקודות הטעינה מספקות רמות מתח משתנות, ומשפיעות על מהירות הטעינה וזמן הטעינה.
  • תאימות טעינה: תואם לתקני נקודות טעינה ברחבי אירופה.

  סוגי עמדות טעינה

  ישנם סוגים שונים של עמדות טעינה זמינות לרכב החשמלי אורה פאנקי קאט. מהירות הטעינה, רמות ההספק והזמן הנדרש לטעינת המכונית תלויים בסוג העמדה הספציפי. להלן כמה סוגים נפוצים של עמדות טעינה:

  1. טעינה ברמה 1: עמדות אלו מספקות את מהירות הטעינה האיטית ביותר, בדרך כלל באמצעות שקע ביתי רגיל. הם מתאימים ביותר לשימוש בן לילה בשל תפוקת הכוח הנמוכה שלהם.
  2. טעינה ברמה 2: אופציה פופולרית עבור בעלי רכב חשמלי, עמדות טעינה ברמה 2 מציעות רמות הספק גבוהות יותר, ומפחיתות את הזמן הנדרש לטעינה. ניתן למצוא אותם בעמדות טעינה ציבוריות, במקומות עבודה, או להתקין אותם בבית. עמדות טעינה ברמה 2 הן אידיאליות לשימוש יומיומי ומאפשרות טעינה מהירה יותר מרמה 1.
  3. טעינה ברמה 3 (טעינה מהירה DC): עמדות טעינה אלו מספקות את רמות הכוח הגבוהות ביותר, ומאפשרות טעינה מהירה של הסוללה. עמדות טעינה ברמה 3 נמצאות בדרך כלל במקומות ציבוריים עם תנועה גבוהה, כגון כבישים מהירים או מרכזי קניות. הם מאפשרים דחיפה מהירה באחריות במהלך נסיעות ארוכות או במצבי חירום.

  כאשר בוחנים אפשרויות טעינה לרכב חשמלי אורה פאנקי קאט, חיוני לבחור בפתרון טעינה המתאים ביותר לצרכיו על סמך גורמים כגון זמן טעינה, רמות הספק ותשתית טעינה זמינה.

  התקנה והגדרה

  מדריך שלב אחר שלב

  התקנת עמדת הטעינה לרכב החשמלי אורה פאנקי קאטt שלך כרוכה בכמה שלבים פשוטים. ראשית, מצא מיקום מתאים לעמדת הטעינה, תוך התחשבות בגורמים כמו גישה, נוחות ובטיחות. לאחר מכן, הזמינו חשמלאי מוסמך שיבצע את ההתקנה, ויוודא שכל חיבורי החשמל עומדים בתקנים ובתקנות המקומיים. לבסוף, לאחר השלמת ההתקנה, בדוק את עמדת הטעינה כדי לאמת תפקוד ותאימות עם אורה פאנקי קאטt שלך.

  דרישות

  לפני הגדרת עמדת טעינה עבור Ora Funky Cat שלך, חיוני לשקול את הדרישות הבאות:

  1. שטח: ודא שיש מקום מתאים לעמדת הטעינה ולרכב החשמלי.
  2. אספקת חשמל: אשר אם שקעי החשמל הסטנדרטיים יכולים לתמוך בדרישות החשמל של עמדת הטעינה שלך.
  3. היתרים: בדוק עם הרשויות המקומיות כדי לקבוע אם נדרשים היתרים להתקנה.
  4. בטיחות: התקן מתג בטיחות, המכונה גם התקן זרם שיורי (RCD), כדי להגן מפני תקלות חשמליות.

  המלצות

  כדי למקסם את היעילות של עמדת הטעינה ולהאריך את חיי הסוללה של אורה פאנקי קאט, שקול את ההמלצות הבאות:

  • ניהול כבלים: השתמש במארגני כבלים כדי לשמור על כבלי טעינה מסודרים ומאוחסנים בבטחה כאשר אינם בשימוש.
  • לוח זמנים לטעינה: אם תעריפי החשמל משתנים במהלך היום, תזמן טעינה בשעות השפל כדי למזער עלויות.
  • טיפול בסוללה: שאפו להטעין את הרכב החשמלי לקיבולת של כ-80% בכל הזדמנות אפשרית, מכיוון שתרגול זה עוזר להאריך את חיי הסוללה.

  עלויות ותמחור

  מחירי עמדות טעינה

  עלות עמדת טעינה עבור אורה פאנקי קאט משתנה בהתאם לסוג המטען הנבחר. ישנם שלושה סוגים עיקריים של עמדות טעינה:

  • עמדות טעינה ביתיות: אלו הן לרוב האופציה המשתלמת ביותר, כאשר מחירים ליחידות בסיסיות מתחילות בסביבות 2,000 ₪. הם מציעים דרך נוחה לטעון את ה-Funky Cat בבית ובדרך כלל מספקים טעינה איטית יותר אך מספקת.
  • עמדות טעינה במקום העבודה: למי שיש לו הזדמנות להטעין את הרכב החשמלי שלו בעבודה, עמדות אלו יכולות להיות אופציה טובה. המחירים תלויים בהספק ובמספר המטענים הנדרשים, אך יכולים להתחיל בסביבות 4,000 ש"ח.
  • עמדות טעינה ציבוריות: אלה נמצאות במקומות שונים כמו סופרמרקטים וחניונים. עלות השימוש תלויה בדרך כלל ברשת הטעינה ועשויה להיות משולמת לפי דקה או קילוואט.

  עלויות תחזוקה שוטפות

  חשוב לקחת בחשבון את עלויות התחזוקה השוטפות של עמדת טעינה עבור Ora Funky Cat. הנה כמה עלויות תחזוקה נפוצות שיש לקחת בחשבון:

  • תעריפי חשמל: טעינת רכב חשמלי בבית תשפיע על חשבון החשמל. העלות תלויה בתעריף החשמל (בדרך כלל נטען בש"ח לקוט"ש) ובכמות האנרגיה הנצרכת בזמן טעינת ה-Funky Cat.
  • טעינת עמלות רשת: עבור טעינה ציבורית, ייתכן שהנהגים יצטרכו להירשם לרשת טעינה, אשר עשויה לגבות עמלה חודשית או שנתית. בנוסף, ייתכנו דמי שימוש על סמך הזמן או האנרגיה שנצרכו במהלך הטעינה.
  • תחזוקת חומרה: לאורך זמן, עמדות הטעינה עשויות לדרוש תחזוקה כדי להבטיח שהן ממשיכות לפעול ביעילות. זה עשוי לכלול החלפת חלקים או דמי בדיקה. העלויות עבור תחזוקה כזו ישתנו.

  כדי למזער את עלויות התחזוקה השוטפות, חשוב לבחור עמדת טעינה אמינה ולשקול היטב את צרכי הטעינה האישיים של בעל ה-Funky Cat. על ידי הבנת העלויות הכרוכות בעמדות טעינה עבור אורה פאנקי קאט, הנהגים יכולים לקבל החלטה מושכלת המתאימה לצרכים ולתקציב שלהם.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף