עמדת טעינה לרכב חשמלי פיג'ו 2008

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים הובילה לביקוש מוגבר לעמדות טעינה יעילות ונגישות. אחד מכלי הרכב החשמליים הפופולריים בשוק הוא פיג'ו 2008, הידוע בעיצוב המלוטש ובביצועים המרשימים שלו. עבור בעלי 2008 וקונים פוטנציאליים, הבנת תהליך הטעינה והאפשרויות הזמינות היא היבט מכריע בבעלות על רכב חשמלי.

  ברחבי העולם, ישנן עמדות טעינה שונות המתאימות במיוחד ל-Peugeot 2008. עמדות אלו ניתן למצוא באמצעות מפות מקוונות, אפליקציות לנייד, ואפילו בחלק ממערכות ניווט מובנות לרכב. ככל שהעולם מתקדם לעבר תחבורה בת קיימא, הזמינות והנגישות של עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים, כולל פיג'ו 2008, תמשיך להתרחב, ויביא תחושת נוחות ושקט נפשי לבעלי רכבים חשמליים.

  סקירה כללית של עמדות טעינה

  כאשר מדובר בעמדות טעינה לרכב החשמלי של פיג'ו 2008, ישנם סוגים והיבטי תאימות שונים שיש לקחת בחשבון. זה הופך את זה חיוני לבעלי רכב חשמלי להבין את האפשרויות הזמינות לחוויית נהיגה נוחה.

  סוגי עמדות טעינה

  יש כמה סוגים שונים של עמדות טעינה שבעלי פיג'ו 2008 יכולים להשתמש בהם. אלה כוללים:

  1. טעינה ביתית: זהו סוג עמדת הטעינה הנפוץ והנוח ביותר. טעינה ביתית כוללת בדרך כלל מטען של 7 קילוואט המספק טעינת AC מסוג 2.
  2. טעינה במקום העבודה: סוג זה של עמדות טעינה הופך יותר ויותר פופולרי ככל שחברות מאמצות יוזמות ידידותיות לסביבה. בנקודות הטעינה בעבודה, Peugeot 2008 יכול להיטען במהלך שעות העבודה.
  3. טעינה ציבורית: ניתן למצוא עמדות טעינה ציבוריות במקומות שונים, כגון מרכזי קניות, חניונים וחניונים ברחוב. עמדות אלה מציעות לעתים קרובות גם טעינת AC מסוג 2 וגם טעינה מהירה של 100 קילוואט DC.

  תאימות עם פיג'ו 2008

  הרכב החשמלי פיג'ו 2008 מצויד במטען מובנה סטנדרטי של 7 קילוואט לטעינת AC מסוג 2 ויכולת DC מהירה של 100 קילוואט. המשמעות היא שבעלי פיג'ו 2008 יכולים להטעין את רכביהם באמצעות עמדות טעינה שונות, מה שמבטיח חווית נהיגה חלקה. עם זאת, חשוב לציין שגם כאשר הוא מחובר למטען מהיר בדירוג מעל 7 קילוואט, ה-Peugeot 2008 ייטען רק ב-7 קילוואט.

  התקנת מטען בבית

  בחירת המטען הנכון

  בחירת המטען המתאים היא חיונית לטעינה יעילה של Peugeot 2008. הרכב מצויד במטען 7kW סטנדרטי המתאים לטעינת AC Type-2 ויכולת טעינה מהירה של 100kW DC. על בעלי בתים לשקול רכישת עמדת טעינה ברמה 2 לטעינה מהירה ויעילה יותר. עמדות הטעינה אלו דורשות אספקת חשמל של 240V, דבר נפוץ בבתים.

  בעת בחירת מטען, שקול את התכונות הבאות:

  • מחבר: ודא שלמטען הנבחר יש מחבר מסוג 2, התואם לפיג'ו 2008.
  • הספק: כוון למטען עם הספק של 7kW או יותר, מכיוון שזהו הספק הטעינה המקסימלי הנתמך AC עבור ה-e-2008.
  • קלות שימוש: חפשו מטענים ידידותיים למשתמש ופשוטים לתפעול ולתחזוקה. עמדות טעינה התומכות ב-Wi-Fi הופכות פופולריות בשל הנוחות הנוספת והתכונות החכמות שלהן.

  תהליך התקנה

  התקנת עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי כמו פיג'ו 2008 צריכה להיעשות על ידי חשמלאי מורשה כדי להבטיח תקני עבודה ובטיחות נאותים. להלן סקירה כללית של תהליך ההתקנה:

  1. בדוק את מערכת החשמל: החשמלאי יבדוק תחילה את לוח החשמל, השקעים והחיווט של הבית כדי לוודא שהם יכולים לתמוך בדרישות עמדת הטעינה החדשה.
  2. קבל אישורים נחוצים: בהתאם לתקנות המקומיות, ייתכן שבעלי בתים יצטרכו להגיש בקשה להיתרים לפני תחילת ההתקנה. עדיף להתייעץ עם החשמלאי בעניין זה.
  3. התקן מעגל ייעודי: החשמלאי יתקין מעגל ייעודי של 240V כדי להפעיל את עמדת הטעינה בצורה בטוחה ויעילה.
  4. הרכבת עמדת הטעינה: לאחר הכנת תשתית החשמל, החשמלאי מתקין את עמדת הטעינה בצורה מאובטחת על קיר נבחר, רצוי קרוב למקום החניה של הרכב החשמלי.
  5. חבר את המטען: לבסוף, החשמלאי מחבר את המטען למעגל הייעודי ובודק אותו כדי להבטיח תפקוד ובטיחות נאותים.
  6. הדרכה: לאחר התקנה מוצלחת, על החשמלאי לספק לבעל הבית הסבר קצר על תכונות עמדת הטעינה, השימוש והתחזוקה של עמדת הטעינה.

  בחירת עמדת הטעינה הנכונה והקפדה על תהליך התקנה בטוח יכולים להביא לטעינה ביתית יעילה ונוחה לרכב החשמלי פיג'ו 2008. בעלי בתים יעריכו חיסכון בזמן על ידי טעינת רכבם במהירות ובקלות ללא צורך לבקר בנקודות הטעינה הציבוריות לעתים קרובות.

  טיפים לטעינה יעילה

  זמני טעינה אופטימליים

  כדי להפיק את המרב מטעינת הרכב החשמלי של פיג'ו 2008, חיוני לבחור את הזמן הנכון לטעינה. מחקרים הראו שטעינה בין לילה היא האפשרות הטובה ביותר מכמה סיבות:

  • הביקוש לחשמל בדרך כלל נמוך יותר במהלך הלילה, מה שעלול לגרום לעלויות חשמל נמוכות יותר.
  • טעינה למשך הלילה מאפשרת להשלים טעינה מלאה עד הבוקר, מה שמבטיח שהרכב שלך מוכן ליום שלפניו.
  • זה מפחית את הלחץ על רשת החשמל בשעות השיא.
  YouTube video

  נימוסים בעמדת טעינה

  כאשר אתה משתמש בעמדות טעינה ציבוריות עבור פיג'ו 2008 שלך, חיוני להקפיד על כללי התנהגות נאותים כדי להבטיח חוויה חיובית לכל בעלי הרכב החשמלי:

  1. תעדוף לרכבים שהתרוקנו יותר: אם אתה רואה רכב חשמלי אחר עם טעינת סוללה נמוכה יותר ממתין לטעינה, תן להם עדיפות, במיוחד אם הסוללה שלך עדיין בעלת טעינה גבוהה יחסית.
  2. אל תנתק אחרים מהחשמל: לעולם אל תנתק רכב של מישהו אחר ללא הסכמתו. ניתוק הרכב החשמלי של מישהו אחר עלול לגרום לו אי נוחות ועלול לגרום נזק לכבל הטעינה או ליציאה.
  3. הזז את הרכב שלך בסיום: לאחר שהפיג'ו 2008 שלך נטען במלואו, העבר אותו למקום חניה רגיל כדי לפנות את עמדת הטעינה לאחרים.
  4. שמור על האזור נקי: ודא שעמדת הטעינה תמיד נקייה וללא אבק, פסולת ומזהמים אחרים. זה לא רק מבטיח יעילות ובטיחות אלא גם שומר על סביבה חיובית לכל המשתמשים.

  עמידה בהנחיות אלה לא רק תשפר את חווית הטעינה שלך אלא גם תתרום לקהילת כלי רכב חשמליים תומכת.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף