עמדת טעינה לרכב טסלה מודל 5

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  עמדות הטעינה לרכבים חשמליים מדגם 5 של טסלה הפכו חשובות יותר ככל שיותר אנשים מאמצים אפשרויות תחבורה בנות קיימא. עמדות טעינה אלו מספקות לנהגים את הנוחות של טעינת רכבם בזמן שהם מבצעים את שגרת החיים שלהם, ומבטיחות שהנסיעות שלהם לא יופרעו. הגידול בבעלות על טסלה דגם 5 גם מגדיל את הביקוש לתשתית טעינה נגישה ויעילה.

  טסלה עשתה מאמצים כדי לספק את הדרישה הזו על ידי הצעת מגוון אפשרויות טעינה. בעלי טסלה יכולים להטעין את כלי הרכב שלהם בבית, בעבודה או בזמן נסיעה, באמצעות טסלה Superchargers או רשתות טעינה של צד שלישי שהגישה אליהם היא באמצעות מתאמים. הם יכולים לאתר את עמדות הטעינה של טסלה בקלות דרך מסך הניווט של המכונית או באמצעות מפה אינטראקטיבית באתר טסלה.

  בנוסף, ישנם משאבים זמינים למציאת עמדות סופרצ׳ארג׳ר של טסלה ועמדות טעינה תואמות אחרות, מה שמאפשר לנהגים לתכנן את הנסיעות שלהם ביעילות. משאבים אלה מספקים מידע חיוני כגון זמני טעינה, זמינות בזמן אמת, תמחור ופרטי מיקום עבור עמדות טעינה תואמות. הצמיחה המתמשכת של רשת הטעינה של טסלה מבטיחה שלבעלי טסלה דגם 5 יהיו אפשרויות טעינה עקביות ויעילות כדי לתמוך בחוויות הנהיגה הקיימות שלהם.

  סוגי עמדות טעינה

  עמדות סופרצ׳ארג׳ר

  לטסלה יש רשת של עמדות טעינה מהירה הנקראות Superchargers. עמדות אלו תוכננו במיוחד עבור כלי רכב חשמליים של טסלה ומספקות פתרון טעינה מהיר. בדרך כלל, טסלה יכולה לטעון עד 80% תוך 30 דקות בעמדת Supercharger. הם ממוקמים אסטרטגית ליד מסלולים ושירותים פופולריים כדי להפוך את הנסיעה למרחקים ארוכים לנוחים לבעלי טסלה.

  מטעני יעד

  לטסלה יש גם אפשרות לטעון בעמדות טעינת יעד. אלו עמדות טעינה איטיות יותר, הממוקמות לרוב במקומות כמו בתי מלון, מסעדות ומרכזי קניות, המאפשרות לנהגי טסלה להטעין את רכביהם בזמן שהם מבלים במקום. למרות שמטענים אלה אינם מהירים כמו מטענים, הם עדיין מספקים אפשרות טעינה חשובה בעת ביצוע פעילויות יומיומיות או במהלך שהות לילה. חשוב לציין, עם מתאם, כלי רכב חשמליים אחרים יכולים להשתמש גם בעמדות הטעינה של Tesla Destination.

  מטענים ביתיים

  למי שמעדיף להטעין את הרכב החשמלי של טסלה בבית, ישנן מספר אפשרויות זמינות. טסלה מספקת מחברי קיר שניתן להתקין במוסך או בחניה. עמדות טעינה ביתיות נופלות בדרך כלל תחת טעינה ברמה 1 או רמה 2. טעינה ברמה 1 משתמשת בשקעים ביתיים סטנדרטיים, ואינה דורשת התקנות מיוחדות, אך היא נטענת בקצב איטי. מצד שני, טעינה ברמה 2 דורשת התקנה של מעגל ייעודי של 240 וולט ויכולה להטעין טסלה במלואה תוך מספר שעות.

  מהירות טעינה ויעילות

  רמת הטעינה

  טעינת רכב חשמלי כמו טסלה דגם 5 יכולה להתבצע באמצעות רמות טעינה שונות. אלה כוללים:

  • טעינה ברמה 1: רמה זו כרוכה בחיבור המכונית לשקע חשמל ביתי רגיל (בדרך כלל 120V בארה"ב ו-230V בישראל) ויכולה להימשך מספר שעות לטעינה מלאה של הרכב. היעילות של טעינה ברמה 1 היא בדרך כלל נמוכה מזו של אפשרויות טעינה ברמה גבוהה יותר, אך עדיין יכולה להיות שימושית לטעינת לילה או במצבים שבהם מהירות הטעינה אינה בראש סדר העדיפויות.
  • טעינה ברמה 2: רמה זו משתמשת בחשמל של 240V ויכולה לטעון את הרכב הרבה יותר מהר מרמה 1. היעילות גבוהה יותר עבור טעינה ברמה 2 שכן מנוצל יותר חשמל בבת אחת, מה שמפחית את הפסדי ההמרה בין AC ו-DC. עמדות טעינה ברמה 2 נמצאות בדרך כלל בבתים, במקומות עבודה ובמקומות טעינה ציבוריים.
  • טעינה מהירה: רשת ה-Supercharger של טסלה, למשל, מציעה אפשרויות טעינה במהירות גבוהה של עד 250 קילוואט (ואולי 300 קילוואט בעתיד). מגדשי העל הללו יכולים להטעין טסלה דגם 5 עד 200 מיילים תוך 15 דקות בלבד, מה שמבטיח חווית טעינה חלקה ויעילה. הזמינות של אפשרויות הטעינה המהירה הללו שיפרה משמעותית את חווית הטעינה הכוללת ואת היעילות עבור נהגי טסלה.

  זמינות טעינה מהירה

  המחויבות של טסלה לספק רשת טעינה מהירה נרחבת ואמינה ניכרת בהרחבה המתמשכת של עמדות Supercharger. נכון לעכשיו, החברה מפעילה למעלה מ-45,000 עמדות טעינה ברחבי העולם, כאשר 12,000 ממוקמות בארה"ב. רבים ממגדשי העל הללו ממוקמים על מסלולים מרכזיים ובאזורים בקרבת שירותים נוחים, מה שמבטיח שמשתמשים יכולים להטעין את כלי הרכב שלהם במהירות ובקלות בזמן הנסיעה.

  נגישות ואמינות הם מרכיבים חיוניים באסטרטגיית הטעינה של טסלה. גישה זו הובילה לשיעור כשל של 4% בעמדות טעינה בשלושת החודשים הראשונים של 2023, מה שמציג כיצד רשת ה-Supercharger של טסלה שיפרה משמעותית את חוויית הטעינה של רכבים חשצליים עבור המשתמשים שלה.

  תאימות טעינה של Tesla Model 5

  סוגי מחברים

  Tesla Model 5 תוכנן לעבוד עם מגוון רחב של עמדות טעינה ומחברים, ומספק גמישות וגישה רבה יותר לאפשרויות הטעינה. הסוגים העיקריים של מחברים התואמים לדגם 5 כוללים:

  • מגדשי-על של טסלה: רשת עמדות הטעינה המהירה של טסלה שתוכננה במיוחד עבור רכבי טסלה, ומספקת עד 250 קילוואט של כוח.
  • מחבר קיר: פתרון טעינה ביתי התואם לכל דגמי טסלה ומספק עד 11.5 קילוואט / 48 אמפר פלט, המסוגל לספק טווח של עד 44 מייל לשעה של טעינה.
  • J1772: מחבר סטנדרטי המשמש עמדות טעינה ציבוריות, המספק תאימות לרוב כלי הרכב החשמליים. בעלי Tesla Model 5 יכולים להשתמש במתאם J1772 כדי להטעין בעמדות אלו.

  כלולים מתאמים

  ברכישת Tesla Model 5, כלולים מספר מתאמי טעינה כדי לספק תאימות לעמדות טעינה שונות. ניתן לאחסן מתאמים אלו בתא המטען של המכונית לגישה נוחה בכל עת שצריך. החבילה מכילה בדרך כלל:

  • מתאם SAE J1772: מאפשר ל-Tesla Model 5 להיטען בעמדות טעינה ציבוריות באמצעות מחבר J1772.
  • מחבר נייד: מחבר ניתן להתאמה שניתן להשתמש בו עם שקע חשמל ביתי רגיל, המספק אפשרויות טעינה לזמנים שבהם עמדת טעינה ייעודית אינה זמינה.
  • מתאם CCS Combo 1: אביזר אופציונלי זמין לרכישה, המאפשר ל-Tesla Model 5 להיטען בעמדות טעינה של צד שלישי באמצעות מחבר CCS Combo 1, עם מהירויות טעינה של עד 250 קילוואט.

  Tesla Model 5 תוכנן תוך מחשבה על תאימות טעינה, מה שמקל על הנהגים למצוא ולנצל אפשרויות הטעינה הן בבית והן בדרכים. עם מספר סוגי מחברים ומתאמים כלולים, בעלי דגם 5 יכולים לצאת החוצה בביטחון, בידיעה שיש להם גישה למגוון פתרונות טעינה נוחים.

  התקנה ותחזוקה

  התקנה מקצועית

  התקנת עמדת טעינה עבור Tesla Model 5 דורשת סיוע מקצועי. התקנה פשוטה עולה בדרך כלל בין $750 ל-$1,500, תלוי בחומרת הטעינה הביתית ובמערכת החשמל. זה כולל גם שירות התקנה וגם חומרים. אם יש צורך בפריטים נוספים לתהליך ההתקנה, המחיר הכולל יותאם בהתאם.

  אמצעי בטיחות

  חיוני להקפיד על אמצעי זהירות בעת הקמה ותחזוקה של עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים. הימנע מטיפול ברכיבים חשמליים במהלך ההתקנה, וודא שהמתקין ממלא אחר ההנחיות לחיבורים מאובטחים והארקה נכונה.

  תחזוקה שוטפת ובדיקות תקופתיות חיוניות לביצועים לטווח ארוך של עמדת הטעינה. כמה בעיות תחזוקה נפוצות שכדאי לשים לב אליהן כוללות:

  • החלפת כבל טעינה עקב נזק או ונדליזם בשוגג
  • החלפת היחידה עצמה לאחר כעשר שנים
  • פתרון תקלות טכניות תקופתיות ואיפוסי מערכת ידניים

  שמירה על אמצעי זהירות אלה ותחזוקת עמדת הטעינה תגרום לחוויית טעינה חלקה ויעילה עבור בעלי טסלה דגם 5. זכור שתמיד חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לגבי בעיות התקנה ותחזוקה.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף