עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  ככל שרכבים חשמליים זוכים לפופולריות ברחבי העולם, הצורך בעמדות טעינה יעילות ואמינות נעשה חיוני יותר ויותר. בין האפשרויות השונות הזמינות, עמדות טעינה של 11 קילוואט מציעות איזון משכנע של מהירות טעינה ונגישות לשימוש ביתי וציבורי כאחד. ליחידות אלו יש פוטנציאל לחולל מהפכה בנוף הרכב החשמלי, מה שהופך נסיעות למרחקים ארוכים למעשיים יותר ומספקים חווית בעלות משופרת לנהגים.

  היבט מרכזי אחד של עמדות טעינה של 11 קילוואט הוא התאימות שלהן להגדרות מגורים ומסחריות כאחד. נועדו לספק טעינה יעילה עבור כלי רכב חשמליים, עמדות אלה משתמשות במחברים המקובלים בכל העולם J1772 ו-IEC 61851 Type-2, מה שמבטיח שהם מסוגלים לשרת מגוון רחב של יצרניות ודגמי רכב. יתרה מזאת, עמדות טעינה רבות של 11 קילוואט מופעלות בטכנולוגיה חכמה, כגון יכולות WiFi ו-Bluetooth, המאפשרות למשתמשים לנטר, לנהל ולתזמן את הפעלות הטעינה שלהם מרחוק באמצעות אפליקציות ייעודיות.

  יסודות עמדת טעינה של 11Kw

  הבנת כוח הטעינה

  עמדות טעינה של 11kW מספקות טעינה מהירה ואמינה לכלי רכב חשמליים. עמדות אלו פועלות בהספק של 11kW ומפחיתות משמעותית את זמן הטעינה הודות לזרם המוצא הגבוה שלהן, בדרך כלל ב-16A, ומתח המוצא, המגיע ל-400V AC. זה מאפשר לבעלי רכבים חשמליים להטעין את המכוניות שלהם תוך מספר שעות בלבד, בהתאם לדגם המכונית ולקיבולת הסוללה.

  באמצעות חיבור תלת פאזי, מטענים של 11kW יכולים לספק טעינה מהירה לכלי רכב חשמליים המצוידים בשימוש בזרם תלת פאזי. יתר על כן, העמדות לרוב תואמות את התקנים והתקנות המקומיים, מה שמבטיח עמידה בדרישות הבטיחות.

  סוגי רכבים חשמליים

  ישנם סוגים שונים של רכבים חשמליים שיכולים ליהנות מעמדות טעינה של 11kW, כולל דגמים ומותגים שונים. הטבלה שלהלן מספקת דוגמאות לדגמים שניתן להטעין ביעילות עם מטען 11kW:

  מותגדגם
  Teslaדגם S
  BMWi3
  ניסאןליף

  חשוב לזכור שאלו רק דוגמאות, וזמן הטעינה של רכב חשמלי תלוי במידה רבה בדגם, בקיבולת הסוללה שלו ובתפוקת הכוח של עמדת הטעינה. עם זאת, עמדות טעינה של 11 קילוואט הן בדרך כלל אפשרות מהירה ואוניברסלית לטעינת סוגים שונים של רכבים חשמליים, המציעות נוחות וזמני טעינה קצרים יותר בהשוואה למטענים רגילים למגורים.

  התקנה והגדרה

  בחירת אתר ותכנון

  בעת התקנת עמדת טעינה של 11kW, מציאת המיקום הנכון היא המפתח. האתר הנבחר אמור לספק גישה נוחה וסביבה בטוחה לרכב החשמלי. חניה מחוץ לרחוב, כגון שביל גישה או מוסך, נדרשת לעתים קרובות עבור עמדת טעינה ביתית. אם חניה מחוץ לרחוב אינה זמינה, שקול לחקור מטענים ציבוריים ומקומות עבודה בקרבת מקום.

  חיוני לאסוף מידע על האזור, כגון השטח הפנוי, קיבולת החניה והנגישות. הקפד לשקול את המיקום האופטימלי עבור עמדת הטעינה כדי למזער את ההשפעה על תנועת הולכי רגל וכלי רכב. בנוסף, שילוט ותאורה נכונים יכולים לשפר את הנראות והבטיחות.

  דרישות חשמל

  דרישות החשמל לעמדת טעינה של 11kW תלויות בחומרת הטעינה הספציפית ובתקנות המקומיות. בדרך כלל משתמשים בישראל בחיבור חד פאזי במתח של 230V וזרם של 48A. עם זאת, חיוני להתייעץ עם חשמלאי מוסמך על מנת להעריך את תשתית החשמל של הנכס ולספק אומדן מדויק של עלות ההתקנה, הנעה לרוב בין 1,600 ש"ח ל-4,800 ש"ח.

  במהלך תהליך ההתקנה, ייתכן שהחשמלאי יצטרך לשדרג את מערכת החשמל של הנכס, כגון הוספת מעגל נפרד ומפסק, כדי להתמודד עם דרישת החשמל המוגברת. בנוסף, חיוני לבחור תעריף חשמל מתאים המתאים ביותר לצרכי הטעינה. לדוגמה, שעות השפל נוטות להציע תעריפים נמוכים יותר, מה שיכול להפחית את עלויות האנרגיה הכוללות.

  תכונות עיקריות של עמדות טעינה של 11kW

  פונקציונליות וביצועים

  עמדות טעינה של 11kW מספקות אפשרות טעינה מהירה יותר עבור כלי רכב חשמליים, בהשוואה לעמדות כוח נמוכות יותר הנפוצות במקומות מגורים. עם מטען 11kW, בעלי רכבים חשמליים יכולים להפחית משמעותית את זמן הטעינה הדרוש לרכביהם, מה שהופך אותו לנוח ומעשי יותר לשימוש יומיומי. כמה גורמים שיכולים להשפיע על זמן הטעינה כוללים את קיבולת הסוללה של הרכב ואת התאימות של עמדת הטעינה לדגמי רכב חשמליים ספציפיים.

  יתרון נוסף של עמדות טעינה של 11kW הוא העיצוב המודולרי שלהן. זה מאפשר יותר התאמה אישית והתאמה בהתאם לצרכים ולהעדפות האישיות. יתר על כן, מטענים אלה יכולים להתמודד עם מגוון רחב יותר של מתחי כניסה, בדרך כלל בין 550V ל-800V, מה שמשפר עוד יותר את התאימות שלהם לדגמי רכב חשמליים שונים.

  תכונות בטיחות ואבטחה

  כאשר בוחרים בעמדת טעינה של 11kW, חיוני לקחת בחשבון את תכונות הבטיחות והאבטחה שהיא מציעה. לעמדת טעינה אמינה צריכה להיות:

  • הגנה מפני עומס יתר: תכונה זו עוזרת למנוע נזק למצבר הרכב החשמלי ולעמדת הטעינה עצמה על ידי כיבוי אוטומטי של תהליך הטעינה אם המערכת מזהה זרימת זרם מופרזת או התחממות יתר.
  • הגנה מפני קצר חשמלי: במקרה של קצר חשמלי, המטען אמור להיות מסוגל לנתק את אספקת החשמל באופן מיידי, ולהבטיח את בטיחות הרכב וגם של המשתמש.
  • הגנה מפני תקלות קרקע: תכונת בטיחות זו מזהה חוסר איזון בזרימת הזרם בין החוטים החיים והנייטרליים ומנתקת את תהליך הטעינה אם מתעוררות בעיות כלשהן. זה עוזר למזער את הסיכון להתחשמלות למשתמשים ומספק הגנה נוספת לסוללת הרכב החשמלי.
  • בנייה עמידה במזג האוויר: מכיוון שעמדות טעינה עשויות להיות מותקנות בחוץ, חיוני לבחור באחת הבנויה מחומרים עמידים שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר שונים. זה מבטיח ביצועים והגנה לאורך זמן לא רק עבור עמדת הטעינה אלא גם עבור הרכב החשמלי.

  על ידי מתן עדיפות לתכונות הבטיחות והאבטחה העיקריות הללו, בעלי רכבים חשמליים יכולים לסמוך בביטחון על עמדות הטעינה של 11kW לטעינה יעילה ומהירה תוך שהם נהנים משקט נפשי ונוחות.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף