עמדת טעינה אולטרה מהירה

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  עמדות טעינה מהירות במיוחד מחוללות מהפכה בתעשיית הרכב החשמלי על ידי צמצום משמעותי של זמן הטעינה והגברת הנוחות עבור נהגי רכבים חשמליים. כדי לאפשר לכלי רכב חשמליים להיטען בשבריר מהזמן הדרוש לשיטות טעינה קונבנציונליות, עמדות מהירות במיוחד החלו לצוץ ברחבי העולם. התקדמות אלו מטרתן להתמודד עם חרדת הטווחים איתה מתמודדים בעלי רכבים פוטנציאליים רבים, מה שהופך כלי רכב חשמליים לבחירה מעשית ומושכת יותר.

  בדרך כלל, עמדות טעינה מהירות במיוחד יכולות לספק הספק של עד 150 קילוואט, מה שמאפשר לרכבים חשמליים להיטען בקצב מהיר בהרבה. ככל שהטכנולוגיה הזו הופכת לנפוצה יותר, היא צפויה לתרום להמשך הצמיחה של אימוץ רכב חשמלי. על ידי מתן חווית טעינה יעילה יותר, עמדות מהירות במיוחד ממלאות תפקיד מכריע בחיזוק המעבר הגלובלי הרחק מכלי רכב המונעים בדלק מאובנים.

  טכנולוגיית טעינה מהירה במיוחד

  מהירות טעינה

  טכנולוגיית טעינה מהירה במיוחד חוללה מהפכה משמעותית בתעשיית הרכב החשמלי, ומציעה מהירויות טעינה שיכולות לספק עד 150 קילוואט של הספק, המספקות טווח של כ-9 מיילים לדקת טעינה. עמדות טעינה מהירות במיוחד אלו יכולות להטעין סוללה של רכב חשמלי ל-100 הקילומטרים הראשונים של הטווח בפחות משלוש דקות ולהשיג 10-80% מצב טעינה (SOC) תוך כ-15 דקות.

  מהירות הטעינה המרשימה הזו חיונית לאימוץ הנרחב של כלי רכב חשמליים, מכיוון שהיא מקלה על הבעיות הנפוצות הקשורות בזמני טעינה ארוכים וטווח מוגבל.

  תאימות

  למרות שטכנולוגיית הטעינה ממשיכה להתקדם, הבטחת תאימות עם דגמי רכב חשמליים שונים היא חיונית. עמדות טעינה מהירות במיוחד משתמשות בגישה מודולרית, המשלבת מערכות ניהול אנרגיה שיכולות לספק דגמים ודרישות טעינה שונות.

  לדוגמה, עמדות טעינה מהירות במיוחד מצוידות במספר מחברי טעינה, כגון תקני CCS (Combined Charging System) ו-CHAdeMO, המאפשרים להם לתמוך במגוון רחב של דגמי רכב חשמליים. תאימות זו מבטיחה חוויות טעינה נוחות לבעלי רכב חשמלי, ומעודדת אימוץ נוסף וצמיחה בשימוש ברכב חשמלי.

  על ידי שימוש בעיצוב מודולרי בעמדות טעינה מהירות במיוחד, שיפורים בתשתית הטעינה יכולים לעמוד בקצב של נוף הרכב החשמלי המתפתח, ולאפשר ליותר אנשים לעבור בביטחון לרכבים חשמליים מבלי לדאוג לחששות תאימות או ליכולות טעינה לא מספקות.

  חווית משתמש

  חיסכון בזמן

  אחד היתרונות העיקריים שמציעות עמדות טעינה מהירות במיוחד הוא החיסכון המשמעותי בזמן לנהגי רכב חשמלי. עמדות אלו מספקות מהירויות טעינה מהירות משמעותית מעמדות טעינה קונבנציונליות, ומאפשרות לנהגים להטעין את רכבם תוך דקות ולא שעות. זמן הטעינה המהירה הזה יכול להיות יתרון במיוחד עבור אלה שנמצאים בנסיעות ארוכות או במצבים שבהם הזמן הוא חיוני.

  קלות שימוש

  בנוסף לחיסכון בזמן, עמדות טעינה מהירות במיוחד נועדו לספק חוויה ידידותית למשתמש עבור נהגי רכב חשמלי. עם תכונות כגון מחווני מצב טעינה ברורים, פעולות פשוטות וכבלי טעינה פחות מסורבלים, עמדות אלו שואפות להפוך את תהליך הטעינה ללא טרחה ככל האפשר.

  שיקולי סביבה ובטיחות

  צריכת אנרגיה

  עמדות טעינה מהירות במיוחד נועדו לצמצם את זמן הטעינה של כלי רכב חשמליים באופן משמעותי. עם זאת, לדרישת ההספק הגבוהה לטעינה מהירה במיוחד יש השלכות סביבתיות. צריכת האנרגיה המוגברת בתקופות קצרות יותר עלולה להוביל לאתגרים בניהול רשת החשמל וחוסר יעילות פוטנציאלי. חיוני לשלב עמדות אלו בתוך רשת החשמל באופן אסטרטגי, בהתחשב בתנאים המקומיים ובמקורות אנרגיה מתחדשים זמינים.

  אופטימיזציה של המיקום וההפצה של עמדות טעינה מהירות במיוחד יכולה לעזור למזער את ההשפעה הסביבתית. חיבור עמדות אלו לרשת מתח בינוני יכול להוריד את הפסדי האנרגיה בהשוואה לחיבורי מתח סטנדרטיים. יתר על כן, ניצול מקורות אנרגיה מתחדשים, כגון אנרגיית שמש או רוח, יכול להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של עמדות אלו.

  תקני בטיחות

  ככל שעמדות טעינה מהירות במיוחד הופכות לנפוצות יותר, חיוני להבטיח את בטיחותן. עמדות טעינה חיצוניות חייבות להיות מתוכננות כך שיעמדו במגוון רחב של תנאי סביבה, כגון תנודות טמפרטורה ומזג אוויר קשה. חומרים ובנייה איכותיים יאריכו את תוחלת החיים של העמדה ויצמצמו את הצורך בתחזוקה.

  יש כמה תקנות וכללי בטיחות שעמדות טעינה מהירות במיוחד צריכות לעמוד בהם, כולל אלה הקשורים לבטיחות חשמל, בטיחות אש ותאימות לרכב. תקנים אלה יסייעו למנוע תקלות במהלך הטעינה ויבטיחו שהעמדות בטוחות הן למשתמשים והן לסביבה.

  זה קריטי גם לעקוב אחר הנחיות הבטיחות החשמליות הספציפיות לישראל, כגון שימוש בשקעי החשמל הסטנדרטיים, המתח והאמפר לטעינת רכב חשמלי. מנגנוני הארקה והגנה נאותים צריכים להיות במקום כדי למנוע תאונות חשמל.

  לסיכום, בעוד שעמדות טעינה מהירות במיוחד מספקות יתרונות משמעותיים למשתמשי רכב חשמלי במונחים של צמצום זמני הטעינה, חיוני להתייחס לשיקולים הסביבתיים והבטיחותיים הנלווים לאימוץ הנרחב. תכנון נכון ועמידה בתקני בטיחות יסייעו להבטיח שעמדות אלו הן יעילות ומאובטחות לטווח הארוך.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף