עמדת טעינה 16 אמפר

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  שוק הרכב החשמלי חווה צמיחה משמעותית בשנים האחרונות, ומציע אפשרות תחבורה נקייה ובת קיימא יותר. ככל שמספר כלי הרכב החשמליים על הכביש ממשיך לגדול, כך עולה הדרישה לתשתית טעינה יעילה ואמינה. פתרון פופולרי אחד שעונה על הצורך הזה הוא עמדת הטעינה של 16 אמפר.

  תחנת טעינה של 16 אמפר מספקת איזון בין מהירות טעינה ובמחיר סביר עבור בעלי רכב חשמלי. מתאימות הן ליישומים למגורים והן ליישומים מסחריים, עמדות אלו יכולות לספק עד 3.84 קילוואט של הספק טעינה, ועוזרות לשמור על כלי רכב חשמליים טעונים ומוכנים לשימוש. עם מותגים ודגמים שונים זמינים, לצרכנים יש את הגמישות לבחור עמדת טעינה המתאימה ביותר לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלהם.

  בטיחות, נוחות וניידות הם גורמי מפתח שיש לקחת בחשבון בעת בחירת עמדת טעינה של 16 אמפר. קיימות כמה אפשרויות המספקות למשתמשים את היכולת להטעין את כלי הרכב שלהם בבית או תוך כדי תנועה, מה שמבטיח חווית בעלות על רכב חשמלי חלק וללא טרחה.

  התקנה והגדרה

  בחירת המיקום

  בעת התקנת עמדת טעינה של 16 אמפר, שקול את המיקום האופטימלי עבור עמדת הטעינה. בחר מיקום נגיש, בסמוך לחניית הרכב החשמלי, ובסמוך ללוח החשמל. חיוני למצוא מקום עם אוורור מספיק, מוגן מאור שמש ישיר והרחק ממקורות מים.

  שיקולי חיווט וחשמל

  לפני ההתקנה, התייעץ עם חשמלאי מורשה כדי להבטיח עמידה בתקנות ובתקני הבטיחות המקומיים. על החשמלאי להעריך את קיבולת לוח החשמל ולקבוע אם נדרשים שדרוגים כלשהם. תחנת הטעינה צריכה להיות מחוברת עם מעגל ייעודי כדי למנוע בעיות חשמליות אפשריות.

  הנה כמה נקודות עיקריות שיש לקחת בחשבון במהלך ההתקנה:

  • מפסק: יש להתקין מפסק ייעודי עבור עמדת הטעינה.
  • חיווט: השתמש במד החוט המתאים (בדרך כלל 3 חוטים) עבור זרם הטעינה הרצוי.
  • מפסק תקלות קרקע (GFCI): התקן GFCI כדי להפחית את הסיכון להתחשמלות.

  חשוב לעבוד עם חשמלאי מורשה לאורך תהליך ההתקנה ולפעול לפי כל הנחיות הבטיחות. התקנה נכונה תבטיח הפעלה חלקה של עמדת הטעינה של 16 אמפר ותספק חווית טעינה בטוחה לבעלי רכב חשמלי.

  תחזוקה ובטיחות

  בדיקות שגרתיות

  תחזוקה שוטפת חיונית לתפעול יעיל ובטוח של עמדת טעינה של 16 אמפר. כמה בדיקות שגרתיות חשובות כוללות:

  • בדיקת כבלי טעינה: בדוק באופן קבוע את הכבלים לאיתור סימני נזק או בלאי.
  • ניקוי ציוד טעינה: שמור על ניקיון הציוד על ידי הסרת אבק ופסולת כדי להבטיח תפקוד תקין.
  • בדיקת מחברים וחלקים: בדוק מעת לעת מחברים ורכיבים אחרים לאיתור בלאי, קורוזיה או חיבורים רופפים.

  חיוני לעקוב אחר הנחיות התחזוקה של היצרן ולקבוע את לוח הזמנים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

  פתרון בעיות נפוצות

  מדי פעם, משתמשי עמדת טעינה עשויים להיתקל בבעיות הדורשות פתרון בעיות. כמה בעיות נפוצות והפתרונות שלהן כוללים:

  • תחנת הטעינה לא פועלת: בדוק אם התקן זרם שייר (RCD) או מפסק זרם נתק, ואפס במידת הצורך. אם הבעיה נמשכת, פנה לאיש מקצוע לקבלת סיוע.
  • טעינה איטית: ודא שתחנת הטעינה מוגדרת לאמפרז' הנכון, ובדוק את הרכב החשמלי אם יש בעיות שעשויות לדרוש טיפול.
  • איבוד חשמל חלקי: זה יכול להיות תוצאה של בעיות באספקת החשמל או תקלה בציוד הטעינה עצמו. בדוק את הסיבה ופנה לאיש מקצוע במידת הצורך.

  על ידי ביצוע בדיקות שגרתיות ופתרון בעיות נפוצות, משתמשים יכולים להבטיח את הבטיחות והתפקוד התקין של עמדת הטעינה של 16 אמפר.

  תכונות נוספות ויכולות חכמות

  ניטור ובקרה מרחוק

  עמדות טעינה מודרניות וחכמות של 16 אמפר לרכבים חשמליים מציעות תכונות ניטור ובקרה מרחוק. היכולות הללו מאפשרות לבעלים לבדוק את מצב הטעינה, לקבוע לוח טעינה ספציפי ולקבל הודעות לגבי תהליך הטעינה, הכל מהנוחות של אפליקציית סמארטפון. האפליקציה גם מאפשרת לאנשים להתחיל או להפסיק טעינה מרחוק, מה שמבטיח נוחות אופטימלית ושליטה על מצב הטעינה של הרכב החשמלי שלהם.

  שילוב עם מקורות אנרגיה מתחדשים

  תכונה משמעותית נוספת שיש לקחת בחשבון בתחנת טעינה של 16 אמפר לרכבים חשמליים היא היכולת שלה להשתלב עם מקורות אנרגיה מתחדשים, כגון פאנלים סולאריים. על ידי חיבור תחנת הטעינה למערכת החשמל הסולארית של הבית, המשתמשים יכולים לרתום אנרגיה נקייה וירוקה כדי להטעין את הרכב החשמלי שלהם.

  עמדות טעינה מסוימות עשויות אפילו לתמוך בתכונות אוטומציה נוספות, כגון התאמת קצב הטעינה על סמך זמינות האנרגיה הסולארית או טעינה אוטומטית בתקופות של תעריפי חשמל נמוכים. שילוב זה מאפשר לבעלי רכבים חשמליים ליהנות מחיסכון בעלויות תוך הפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלהם, ותורם לסביבה בת קיימא יותר.

  זכור לחקור את הדגם הספציפי ואת התאימות שלו למקורות אנרגיה מתחדשים לפני רכישת עמדת טעינה, מכיוון שלא כולם עשויים לכלול את התכונות הללו. על ידי התחשבות בגורמי החדשנות החשובים הללו, המשתמש יכול לייעל את חווית הטעינה של הרכב החשמלי שלו בהתבסס על הצרכים הספציפיים וסגנון החיים שלו.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף