עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  ככל שהפופולריות של כלי רכב חשמליים ממשיכה לגדול, הביקוש לפתרונות טעינה יעילים ואמינים גובר גם הוא. אחד המרכיבים החיוניים לבעלי רכב חשמלי הוא עמדת טעינה חכמה, המספקת דרך נוחה וחסכונית להטעין את רכביהם בבית. עמדות טעינה מתקדמות אלו לא רק מספקות חשמל לרכב, אלא גם מציעות נוחות נוספת ותכונות חכמות כדי לשפר את חווית הטעינה הכוללת.

  עמדות טעינה חכמות לרכבים חשמליים נועדו לייעל את תהליך הטעינה על ידי התאמת קצב הטעינה ומתן נתונים בזמן אמת על מצב הטעינה של הרכב. באמצעות קישוריות Wi-Fi, משתמשים יכולים לנטר ולשלוט בהפעלות הטעינה שלהם מרחוק. זה מאפשר לבעלי רכב חשמלי להישאר מעודכן לגבי התקדמות הטעינה של רכבם ולנהל את לוח הטעינה שלהם בהתאם לצרכיהם. בנוסף, ניתן לשלב כמה עמדות טעינה חכמות ועמדות טעינה כפולות עם מערכות אנרגיה מתחדשת, כגון פאנלים סולאריים, כדי להגביר את היעילות ולהפחית עלויות.

  סקירה כללית של עמדת טעינה חכמה

  תאימות לרכב חשמלי

  עמדות טעינה חכמות מיועדות להכיל מגוון רחב של כלי רכב חשמליים. עמדות אלו יכולות לזהות ולהתאים באופן אוטומטי את פרמטרי הטעינה כך שיתאימו לדגם הרכב הספציפי. תכונה זו מבטיחה תהליך טעינה בטוח ויעיל עבור סוגים שונים של רכבים חשמליים, לרבות רכבים המונעים על ידי סוללות, היברידיות פלאג-אין וכלי רכב חשמליים עם טווח ארוך.

  תכונות עיקריות

  1. תזמון טעינה חכם: עמדות טעינה חכמות משתמשות באלגוריתמים מתקדמים כדי לייעל את תהליך הטעינה על סמך גורמים כגון תנאי רשת החשמל, תעריפי חשמל והעדפות המשתמש. זה עוזר לבעלי רכב חשמלי לחסוך בעלויות האנרגיה ולמזער את ההשפעה על רשת החשמל.
  2. ניטור ובקרה מרחוק: עם יכולות תקשורת מובנות, עמדות טעינה חכמות מאפשרות לבעלי רכב חשמלי לנטר מרחוק את מצב הטעינה ולשלוט בהפעלות הטעינה שלהם. תכונה זו מספקת נוחות נוספת וגמישות למשתמשים שרוצים לקבל שליטה טובה יותר על המועד והאופן שבו הם מטעינים את כלי הרכב החשמליים שלהם.
  3. בטיחות ואבטחה: עמדות טעינה חכמות מצוידות בתכונות בטיחות שונות, כגון ניטור טמפרטורה והגנה מפני זרם יתר, כדי להבטיח חווית טעינה בטוחה. הם גם מספקים אמצעי אימות והצפנה מאובטחים כדי להגן על נתוני המשתמש ולהרתיע גישה בלתי מורשית.
  4. שילוב עם מקורות אנרגיה מתחדשים: כמה עמדות טעינה חכמות יכולות להשתלב עם מקורות אנרגיה מתחדשים, כמו פאנלים סולאריים וטורבינות רוח, כדי להפחית עוד יותר את פליטת גזי חממה ולקדם שיטות נהיגה בר-קיימא.

  תהליך טעינה

  אפשרויות תשלום

  אפשרויות תשלום שונות זמינות בעמדות טעינה חכמות לרכבים חשמליים. כמה שיטות נפוצות כוללות:

  • כרטיסי אשראי או חיוב: לעמדות טעינה רבות יש אפשרויות תשלום בכרטיס לעסקה מהירה וקלה.
  • אפליקציות לנייד: חלק מעמדות הטעינה פועלות עם יישומים ייעודיים לנייד, המאפשרות למשתמשים לנהל את הטעינה והתשלומים שלהם דרך הסמארטפונים שלהם.
  • כרטיסי RFID: משתמש עם כרטיס RFID יכול להקיש עליו בעמדת הטעינה כדי להתחיל ולסיים את פעולת הטעינה.
  • כרטיסים בתשלום מראש: ניתן לטעון כרטיסים אלה בכספים ולהשתמש בהם בעמדות טעינה ספציפיות.
  • תכניות מנוי: עבור משתמשי רכב חשמלי תכופים, ייתכן שתהיה תוכנית מנוי זמינה המציעה תעריפי טעינה מוזלים.

  ניהול חיובים

  עמדות טעינה חכמות מנהלות את תהליך הטעינה של כלי רכב חשמליים על ידי אופטימיזציה של אספקת האנרגיה במהלך הטעינה. תהליך זה מבטיח אספקת חשמל חלקה תוך מזעור ההשפעה על רשת החשמל. מרכיבי המפתח של טעינה חכמה כוללים:

  1. איזון עומסים: עמדות טעינה יכולות לחלק את הכוח הזמין בין מספר כלי רכב חשמליים הנטענים בו זמנית, מה שמבטיח שכל רכב מקבל טעינה אופטימלית.
  2. אופטימיזציה של זמן שימוש: עמדות טעינה חכמות יכולות להשתמש בתמחור חשמל בזמן אמת, כך שבעלי רכבים חשמליים יכולים לתזמן את פגישות הטעינה שלהם בשעות השפל, כאשר תעריפי החשמל נמוכים יותר.
  3. תמיכה ברשת: על ידי התאמת קצב הטעינה או התזמון, עמדות טעינה חכמות יכולות לסייע באיזון צרכי הרשת החשמלית, לספק תמיכה בתקופות של ביקוש גבוה או היצע נמוך.
  4. שילוב סולארי: במקרים מסוימים, עמדות טעינה חכמות עשויות להיות מצוידות בפאנלים סולאריים או מחוברות למערכת אנרגיה סולארית, מה שמאפשר להטעין כלי רכב חשמליים באמצעות אנרגיה מתחדשת.

  על ידי ביצוע היבטים מרכזיים אלה, עמדות טעינה חכמות מנהלות ביעילות את תהליך הטעינה ומספקות פתרון נוח לבעלי רכב חשמלי. הטמעת אפשרויות תשלום שונות וניהול חיובים חכם יכולים לתרום לצמיחה הכוללת של השימוש ברכב חשמלי, לתמוך באמצעי תחבורה בר-קיימא וידידותי יותר לסביבה.

  התקנה ותחזוקה

  בחירת אתר

  כאשר מתקינים עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי, חשוב לקחת בחשבון את המיקום. האתר האופטימלי צריך לספק גישה נוחה לרכב, שיהיה לו מספיק מקום לביצוע משימות תחזוקה, ולהיות בסמיכות לאספקת החשמל. כמה גורמים שיש לקחת בחשבון כוללים:

  • קרבה למקור מתח
  • קלות גישה לרכב
  • שטח פנוי להתקנה ותחזוקה של עמדת הטעינה
  • אבטחה ותאורה באזור
  • עמידה בתקנות המקומיות לגבי תשתית טעינת רכב חשמלי

  שיקולי בטיחות

  חיוני לתת עדיפות לבטיחות במהלך ההתקנה והתחזוקה של עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי. כמה אמצעי בטיחות שיש לקחת בחשבון הם:

  • הקפדה על התקנה מקצועית של עמדת הטעינה על ידי טכנאי מורשה ומוסמך
  • שימוש במארז עמיד בפני מזג אוויר עבור עמדת הטעינה
  • עמידה בתקנות ובתקנים המקומיים של בטיחות חשמל כדי למנוע סכנות אפשריות
  • ביצוע בדיקות תחזוקה שוטפות כדי למנוע בעיות ולהבטיח את אורך החיים של עמדת הטעינה

  לסיכום, בחירת אתר מתאים ותעדוף שיקולי בטיחות הם גורמים קריטיים בהתקנה ותחזוקה מוצלחת של עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי. על ידי התחשבות בגורמים אלה, הבעלים יכולים ליהנות מהנוחות של טעינה בבית תוך הבטחת פעולה בטוחה ואמינה של תשתית הטעינה שלהם.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף