עמדת טעינה ניידת לרכב חשמלי

עמדת טעינה 32 אמפר 22kW

 • עמדת טעינה עם חיבור Type 2
 • הספק טעינה מקסימלי של 22 קילו ואט - 32 אמפר 
 • כבל טעינה באורך 6 מטרים
 • שליטה על ידי אפליקציה וניהול זמני הטעינה, זרם הטעינה ועוד. התחברות עם בלוטוס
 • עומדת בתקן האירופאי CE המחמיר ביותר בעולם
 • דירוג אטימה גבוה במיוחד למים ואבק: IP65
 • שנתיים אחריות מלאה בתקנה ע"י חשמלאי מוסמך
 • משלוח לכל הארץ בעלות של 49.90 ש"ח בלבד

  למידע נוסף:

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.


  או התקשרו:
  077-997-1188

  עם הפופולריות הגוברת של כלי רכב חשמליים, פתרון מעשי לטעינה תוך כדי תנועה הפך להכרח. לעמדות טעינה ניידות גישה נוחה ורב-תכליתית לעמידה בדרישות הטעינה של בעלי רכב חשמלי. פתרונות ניידים אלה לא רק מקלים על טעינה הרחק מבתים או עמדות קבועות, אלא הם גם מספקים שקט נפשי במהלך נסיעות ארוכות או חילוץ כאשר הסוללות מתרוקנות.

  עמדות טעינה ניידות מגיעות בצורות שונות, כולל כאלו המיועדות לסיוע בדרכים או עמדות כוח ניידות עם סוללות נטענות. מטענים אלה יכולים להציע מתחים ורמות שונות, מה שמאפשר לנהגי רכב חשמלי למצוא את האפשרות המתאימה ביותר בהתאם לצרכי הטעינה שלהם. חלק מהמטענים הניידים הם אפילו Plug-and-Play, המאפשרים למשתמשים לחבר את כלי הרכב שלהם ישירות לשקע חשמל רגיל.

  סקירה כללית של עמדת טעינה ניידת

  תפקוד ומטרה

  עמדת טעינה ניידת היא סוג של ציוד טעינה לרכב חשמלי שנועד לספק שירותי טעינה בזמן ובמיקום המועדפים על המשתמש. עמדות אלו נשלחות בתגובה לשני סוגים של בקשות: מעמדות טעינה קבועות עמוסות מדי או ישירות מכלי רכב חשמליים. המטרה העיקרית שלהם היא לטפל במגבלות של תשתית טעינה קבועה מסורתית ולהפוך את הטעינה לנגישה ונוחה יותר.

  סוגי עמדות טעינה

  קיימים סוגים שונים של עמדות טעינה ניידות, החל מיחידות קטנות וניידות ועד מתקנים גדולים יותר שניתן להרכיבם על כלי רכב או נגררים. במונחים של מהירויות טעינה, עמדות טעינה ניידות יכולות להציע רמות שונות, כגון עמדות טעינה ברמה 2, המספקות כ-6 קילוואט של כוח ויכולות להוסיף כ-20 מיילים של טווח לשעה של טעינה.

  רכיבי מפתח

  כמה מרכיבים מרכזיים של עמדות טעינה ניידות כוללים:

  1. כוח פלט: כמות הכוח שהעמדה יכולה לספק, החל מקצבי טעינה איטיים ועד ליכולות טעינה מהירה.
  2. אספקת קלט: המתח והתדירות הנדרשים להפעלת עמדת הטעינה, שאמורים להיות תואמים לרשתות חשמל מקומיות.
  3. סוג כבלים: עמדות טעינה שונות תומכות בסוגי כבלים שונים, כגון CCS1, CCS2, CHAdeMO או GB/T, בהתאם לדגמי הרכב החשמלי שהם נועדו להטעין.
  4. סוג מטען: האם עמדת הטעינה היא מטען מהיר DC נייד או סוג אחר של מטען.

  על ידי שילוב רכיבים אלה, עמדות טעינה ניידות יכולות לתת מענה יעיל ואפקטיבי לביקוש הגובר לתשתית טעינת רכב חשמלי ולתרום לפיתוח עתיד בר-קיימא יותר.

  היתרונות של עמדת טעינה ניידת

  נוחות עבור נהגי רכב חשמלי

  אחד היתרונות המרכזיים של עמדות טעינה ניידות הוא הנוחות שהן מספקות לבעלי רכב חשמלי. במקום צורך לאתר עמדת טעינה קבועה, הנהגים יכולים לבקש מעמדת הטעינה הניידת להגיע למיקום הנבחר. זה חוסך זמן ומאמץ, מה שהופך את חווית הטעינה של הרכב החשמלי לידידותי יותר למשתמש.

  עמדות טעינה ניידות יכולות גם להגיב לבקשות מעמדות טעינה קבועות עמוסות יתר על המידה, ולשפר עוד יותר את הנגישות למשתמשי רכב חשמלי. גמישות זו מבטיחה שהזדמנויות טעינה זמינות בקלות בכל עת ובכל מקום שהן נחוצות.

  תמיכה באנרגיה נקייה

  עמדות טעינה ניידות תורמות לקידום אנרגיה נקייה, מכיוון שהן מגדילות את הקלות והזמינות של אפשרויות הטעינה לרכב חשמלי. על ידי הצעת פתרונות טעינה נגישים ויעילים, עמדות טעינה ניידות מעודדות יותר אנשים לאמץ רכבים חשמליים. זה פועל בסופו של דבר להפחתת פליטת גזי חממה ולשיפור איכות האוויר הכוללת.

  יתר על כן, אם עמדות הטעינה ניידות מנצלות מקורות אנרגיה מתחדשים כגון אנרגיה סולארית או רוח, הן יכולות להפחית עוד יותר את ההשפעה הסביבתית הקשורה לרכבים חשמליים.

  הפחתת חרדת טווח

  חרדת טווחים היא דאגה שכיחה בקרב בעלי רכבים חשמליים, הנובעת מהחשש להיתקע עם סוללה מרוקנת וללא גישה לעמדת טעינה. עמדות טעינה ניידות עוזרות להפיג את החשש הזה על ידי שליחת השירותים שלהן לנהגים נזקקים, ומספקות הזדמנויות לטעינה במקום.

  פתרונות ניידים אלה יכולים לגשר על פערים בתשתית הטעינה, ולהבטיח שמשתמשי רכב חשמלי יוכלו לגשת למשאבים הדרושים בכל פעם שהם עשויים להידרש. בתורו, זה עוזר לחזק את הביטחון באימוץ רכב חשמלי ולהפחית את השכיחות של חרדת טווח.

  טכנולוגיית טעינה ותאימות

  תקני טעינה

  קיימים כיום מספר תקני טעינה לרכבים חשמליים. חלק מהתקנים העיקריים כוללים את CHAdeMO, CCS (מערכת טעינה משולבת) וסוג 2. תקנים אלו נבדלים בעיקר מבחינת עיצובי התקע ופרוטוקולי התקשורת שלהם. בעוד שרכבים חשמליים מסוימים עשויים לתמוך במספר תקני טעינה, בדרך כלל, כל דגם של רכב חשמלי תואם לתקן ספציפי אחד.

  מהירויות טעינה

  עמדות הטעינה הניידות לרכבים חשמליים משתנות מבחינת מהירויות הטעינה, אותן ניתן לסווג לשלוש רמות:

  1. טעינה ברמה 1: סוג זה של טעינה משתמש בשקעי חשמל ביתיים סטנדרטיים, המציעים קצב טעינה איטי – בדרך כלל נע בין 2 ל-5 קילומטרים של טווח לשעה של טעינה.
  2. טעינה ברמה 2: טעינה ברמה 2 דורשת שקע ייעודי של 240 וולט ומספקת קצב טעינה מהיר יותר מרמה 1. מהירויות הטעינה יכולות לנוע בין 20 ל-100 קילומטרים של טווח לשעת טעינה, בהתאם לתשתית החשמלית ולמטען המשולב של הרכב החשמלי.
  3. טעינה מהירה DC: עמדות טעינה מהירה של DC מספקות את פתרון הטעינה המהיר ביותר, ומספקות עד 80% מקיבולת הסוללה תוך כ-30 דקות. מהירויות הטעינה יכולות לנוע בין 200 ל-600 קילומטרים של טווח לשעה של טעינה, בהתאם לקיבולת הכוח של העמדה ולגודל הסוללה של הרכב החשמלי, מה שהופך אותה למהירה משמעותית מטעינה ברמה 1 ורמה 2.

  כותב המאמר: סהר אוחיון

  כותב ראשי בצוות של חנונים טכנולוגיים

  כחובב טכנולוגיה מושבע, כניסתם של הרכבים החשמליים ועמדות הטעינה לשוק, התגלו כמרגשים הרבה יותר מאשר להמתין ליציאתו של האייפון החדש. באתר ספארק פלאג אני אעזור לכם להבין לעומק את העולם המרגש של רכבים חשמליים ועמדות טעינה.

  מאמרים מומלצים

  מתי מטעינים רכב חשמלי?

  בעלי רכבים חשמליים נהנים מהנוחות של טעינת רכבם בבית, יתרון על פני מכוניות מסורתיות המונעות ...

  מידע נוסף
  עמדת טעינה לרכב חשמלי מומלצת

  עמדת טעינה מומלצת לרכב חשמלי + מדריך

  לאחר בדיקה של עשרות סוגי עמדות, עמדת הטעינה המומלצת ביותר היא עמדת הטעינה של איוי ...

  מידע נוסף